Show Esports

Live Scores

Futbal Bhután - Premier League 06' Paro FC Paro FC 2-0 Samtse FC
Futbal Južná Kórea - K-League - ženy 08' Changnyeong ženy [8] Changnyeong ženy 0-0 Incheon Red Angels ženy [2] Incheon Red Angels ženy
Basketbal Filipíny - MPBL 1 - 10:00 Imus Agimat 0-0 Bicolandia Oragons
Basketbal Medzinárodné zápasy - ženy 1 - 06:42 Japonsko ženy Japonsko ženy 8-7 Austrália ženy Austrália ženy
Basketbal Ázijský turnaj 1 - 10:00 Vanta Black Dragons 0-0 Zamboanga Valientes
Volejbal FIVB Nations League - ženy Čína ženy [4] Čína ženy 4-8 Japonsko - ženy [5] Japonsko - ženy
Volejbal Čína - Národné majstrovstvá 25-16 Zhejiang 21-15 Šanghaj Šanghaj
Volejbal Indonézia - Proliga - ženy 23-25 [1] Popsivo Polwan ženy 23-24 Jakarta Livin Mandiri ženy [7]
Volejbal Čína - Národné majstrovstvá 20-25,15-25,25-18,25-20 Hubei 17-17 Fujian
Bejzbal J. Kórea - KBO 06/20 09:30 NC Dinos [6] NC Dinos 0-0 Doosan Bears [3] Doosan Bears
Bejzbal J. Kórea - KBO 06/20 09:30 LG Twins [2] LG Twins 0-0 Kia Tigers [1] Kia Tigers
Bejzbal J. Kórea - KBO 06/20 09:30 SSG Landers [5] SSG Landers 0-2 Samsung Lions [4] Samsung Lions
Bejzbal J. Kórea - KBO 06/20 09:30 Lotte Giants [8] Lotte Giants 1-2 KT Wiz [9] KT Wiz
Bejzbal J. Kórea - KBO 06/20 09:30 Kiwoom Heroes [10] Kiwoom Heroes 2-0 Hanwha Eagles [7] Hanwha Eagles
Hádzaná Majstrovstvá sveta U20 - ženy 32:22 [4] Čile U20 ženy 6-29 Švajčiarsko U20 ženy [2]
Hádzaná Majstrovstvá sveta U20 - ženy 30:00 [1] Egypt U20 ženy 13-13 Tunisko U20 ženy [3] Tunisko U20 ženy
Tenis WTA - Berlín - ženská štvorhra 15-0 Gauff/Pegula 4-6,0-5 Noskova/Siniaková
Tenis WTA - Berlín 40-40 [30] Kateřina Siniaková 5-3 Qinwen Zheng [8]
Tenis ATP - Halle - mužská štvorhra 0-0 Bolelli/Vavassori 0-0 Bublik/Fils
Tenis ITF - M15 Casablanca 30-0 Yassine Dlimi 0-0 Valentin Lapalu
Tenis ITF - M15 Casablanca 0-0 Ilyas Milad Fahim 0-0 Alex M Pujolras
Tenis ITF - M15 Casablanca 0-0 Constantin B Kouzmine 0-0 Kane Bonsach Ganley
Tenis Challenger - Poznan 0-0 Kamil Majchrzak 5-4 Pablo Carreno Busta
Tenis WTA - Birmingham 0-0 [47] Anhelina Kalinina 0-0 Yulia Putintseva [41]
Tenis ATP - Halle 0-0 [9] Hubert Hurkacz 0-0 James Duckworth [88]
Tenis Challenger - Sassuolo - mužská štvorhra 0-0 Bortolotti/Romios 0-0 Nouza/Rikl
Tenis ITF - M25 Duffel 0-0 Sander Jong 0-0 Gilles Arnaud Bailly
Tenis ITF - W75 Olomouc A-40 Guiomar Maristany Zuleta De Reales 0-0 Julie Pastikova
Tenis ITF - M15 Monastir 30-0 Fabien Salle 1-0 Tomasz Berkieta
Tenis ITF - M15 Nyiregyhaza 0-0 Peter Fajta 2-0 Francesco Ferrari
Tenis ITF - M15 Nyiregyhaza 40-30 Valerio Perruzza 1-0 Tomas Lanik
Tenis ITF - W15 Hillcrest 0-30 Sofia Avataneo 1-2 Haine Ogata
Tenis ITF - W35 Taipei - ženská štvorhra 0-0 Park/Tsao 3-4 Cabrera/Da Silva Fick
Tenis ITF - M15 Koszalin 0-0 Alan Bojarski 4-1 Patrick Kaukovalta
Tenis Challenger - Ilkley 30-15 [121] Stefano Napolitano 1-6,0-0 Benjamin Bonzi [168]
Tenis Challenger - Ilkley 15-15 [132] Titouan Droguet 4-4 Gregoire Barrere [105]
Tenis ITF - W100 Ilkley 0-30 [275] Sonay Kartal 5-2 Yuriko Lily Miyazaki [147]
Tenis ITF - M15 Saarlouis 30-15 Liam Gavrielides 3-2 Mika Petkovic
Tenis ITF - W100 Ilkley 0-0 Rebecca Marino 6-1,1-0 Ranah Akua Stoiber
Tenis ITF - W100 Ilkley 0-15 [179] Maya Joint 4-3 Daria Snigur [128]
Tenis ITF - M15 Saarlouis 0-15 Michael Vrbensky 2-2 Petr Brunclik
Tenis ITF - M15 Hillcrest 40-A Luc Koenig 5-0 Patrik Oplustil
Tenis ITF - M15 Hillcrest 30-40 Alexander Donski 4-4 Thando Longwe-Smit
Tenis ITF - M15 Monastir 0-0 Lachlan Vickery 4-3 Michael Zhu
Tenis Challenger - Poznan 0-0 Filip Cristian Jianu 6-3,3-3 Samuel Vincent Ruggeri
Tenis ITF - W100 Ilkley 40-15 [136] Kimberly Birrell 4-4 Harmony Tan [196]
Tenis ITF - W15 Kursumlijska Banja 15-30 Anja Stankovic 6-1,1-1 Ralitsa Alexandrova
Tenis ITF - W35 Taipei - ženská štvorhra 30-15 Shimizu/Yamazaki 6-1,0-2 Kuo/Liang
Tenis ITF - M15 Cluj Napoca 40-40 Filip Apltauer 6-2,0-1 Nicolas Villalon Valdes
Tenis ITF - M25 Luzhou - mužská štvorhra 15-15 Li/Yang 6-1,4-3 Mo/Zeng
Tenis Challenger - Sassuolo 0-0 [224] Tristan Boyer 5-7,0-0 Martin Klizan [466]
Tenis ITF - M15 Hillcrest 40-A Khololwam Montsi 6-1,2-2 Aryan Shah
Tenis ITF - W15 Kursumlijska Banja 40-30 Alexandra Shubladze 6-2,2-0 Olivia Bergler
Tenis WTA - Berlín 15-15 [35] Veronika Kudermetova 4-6,2-1 Elena Rybakina [4]
Tenis ITF - M15 Saarlouis 0-0 Aleksandre Bakshi 0-6,2-1 Lucas Gerch
Tenis Davis Cup 0-0 Ernest Habiyambere 2-6,1-3 Christian Saidi
Tenis WTA - Berlín 0-0 [6] Marketa Vondrousova 5-4 Anna Kalinskaya [24]
Tenis ITF - W35 Taipei - ženská štvorhra 0-0 Kozaki/Matsuda 7-5,1-2 Aikawa/Okuwaki
Tenis ITF - W15 Hillcrest 30-15 Jacqueline Cabaj Awad 6-3,4-0 Noa Liauw A Fong
Tenis ITF - W50 Ystad 0-30 [410] Angela Fita Boluda 6-0,4-4 Sada Nahimana [362]
Tenis ITF - W50 Ystad 15-0 [232] Selena Janicijevic 4-6,3-3 Lia Karatancheva [459]
Tenis ITF - M25 Changwon - mužská štvorhra 0-0 Shin/Sim 6-3,4-2 Kim/Oh
Tenis ITF - W50 Ystad 30-40 [335] Seone Mendez 6-4,4-0 Alina Charaeva [297]
Tenis Challenger - Blois 0-0 Florent Bax 7-6,5-4 Gabriel Debru
Tenis Challenger - Blois 40-15 [254] Ergi Kirkin 6-4,4-5 Edas Butvilas [449]
Tenis Challenger - Blois 0-40 [313] Remy Bertola 6-7,6-3,0-1 Jules Marie [246]
Tenis ITF - W15 Kursumlijska Banja 0-0 Amelie Justine Hejtmanek 6-3,3-6,0-0 Ksenia Laskutova
Tenis Challenger - Poznan 0-40 [285] Vitaliy Sachko 2-6,6-4,1-1 Gastao Elias [359]
Tenis ITF - M15 Cluj Napoca 15-0 Benjamin I Torres Fernandez 6-7,2-5 Massimo Giunta
Tenis Billie Jean King Cup 0-30 Arina Gamretkaia 6-4,4-6,5-0 Lucie Rabiot
Tenis ITF - M25 Duffel 40-30 John Sperle 6-4,3-6,0-4 Raphael Perot
Tenis ITF - W15 Monastir 0-0 Tatyana Nikolenko 6-7,0-4 Margaux Maquet
Tenis ITF - M15 Nyiregyhaza 0-0 Gabor Hornung 3-6,6-3,1-2 Gabriele Bosio
Tenis ITF - W75 Olomouc 40-A Carolina Kuhl 7-6,3-2 Jesika Maleckova
Tenis ITF - W15 Monastir 0-0 Talia Neilson Gatenby 3-6,6-3,0-0 Kate Mansfield
Tenis ITF - M25 Duffel 15-0 Harold Huens 1-6,6-3,1-5 Khumoyun Sultanov
Tenis ITF - W75 Olomouc 15-15 Ariana Geerlings 6-3,3-6,4-5 Panna Udvardy
Tenis ITF - M15 Kuršumlijska Banja 0-0 Michael Bassem Sobhy 6-4,5-7,1-4 Carlos Giraldi
Konské dostihy JPN Mombetsu 06/20 11:15 preteky - Mombetsu View
Konské dostihy JPN Mombetsu 06/20 10:40 preteky - Mombetsu View
Konské dostihy Vaal (SA) 06/20 10:30 Vaal (SA) (8. preteky) View
Konské dostihy Angers 06/20 10:06 Angers (3. preteky) View
Konské dostihy JPN Mombetsu 06/20 10:05 preteky - Mombetsu View
Konské dostihy Caen 06/20 09:54 Caen (8. preteky) View
Preteky chrtov AUS Hobart 06/20 11:23 preteky - Hobart View
Preteky chrtov AUS Albion Park 06/20 11:20 preteky - Albion Park View
Preteky chrtov AUS Hobart 06/20 11:04 preteky - Hobart View
Preteky chrtov AUS Albion Park 06/20 10:55 preteky - Albion Park View
Preteky chrtov AUS Angle Park 06/20 10:52 preteky - Angle Park View
Preteky chrtov AUS Hobart 06/20 10:40 preteky - Hobart View
Preteky chrtov AUS Albion Park 06/20 10:34 preteky - Albion Park View
Preteky chrtov AUS Angle Park 06/20 10:31 preteky - Angle Park View
Preteky chrtov AUS Sandown Par 06/20 10:25 preteky - Sandown Park View
Preteky chrtov AUS Dapto 06/20 10:22 preteky - Dapto View
Preteky chrtov AUS Hobart 06/20 10:19 preteky - Hobart View
Preteky chrtov Waterford 06/20 10:13 Waterford (1. preteky) View
Preteky chrtov AUS Warrnambool 06/20 10:13 preteky - Warrnambool View
Preteky chrtov AUS Albion Park 06/20 10:10 preteky - Albion Park View
Preteky chrtov AUS Northam 06/20 10:09 preteky - Northam View
Preteky chrtov Nottingham 06/20 10:09 Nottingham (1. preteky) View
Preteky chrtov AUS Angle Park 06/20 10:07 preteky - Angle Park View
Preteky chrtov AUS Sandown Par 06/20 10:04 preteky - Sandown Park View
Golf KLM Open 06/20 05:30 KLM Open View
Stolný tenis WTT Contender Lagos 11-5 Ricardo Walther 8-2 Amir Atanda Adou
Stolný tenis Setka Cup Andrii Nakliutskyi 0-0 Viktor Slozka
Stolný tenis TT Elite Series Artur Daniel 0-0 Lukasz Jarocki
Stolný tenis Setka Cup Vitalii Mukhin 3-3 Oleksandr Mytsyk
Stolný tenis Setka Cup 8-11 Dmitro Kuzmenko 4-6 Bohdan Panchenko
Stolný tenis Setka Cup 6-11 Myhailo Levytskii 5-7 Petro Kolesnik
Stolný tenis TT Cup 11-5 Viktor Skokan 3-2 Petr Vanek
Stolný tenis TT Elite Series 11-3,11-8 Patrik Klos 8-7 Marcin Jadczyk
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-9 Jaroslav Cerny 5-1 Milan Klement
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-8 Dalibor Kolek 8-4 Kyryl Darin
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-9 Jaroslav Dorazka 8-6 Pavol Hromadka
Stolný tenis Setka Cup 11-4 Tomas Holomek 0-0 Artur Akopyan
Stolný tenis Setka Cup 11-3 Denys Maltsev 7-4 Viktor Kodola
Stolný tenis Setka Cup 11-6,11-4,8-11 Stefan Yakimenko 8-6 Serhii Semenets
Stolný tenis TT Cup 11-4,4-11,5-11 Ondrej Knazik 7-5 Bohuslav Budik
Stolný tenis Setka Cup 11-6,7-11 Jan Herink 5-9 Marek Cizek
Stolný tenis TT Elite Series 11-6,13-15,11-6,9-11 Adrian Wiecek 3-2 Krzysztof Wloczko
Stolný tenis Setka Cup 11-9,7-11,6-11,11-6 Roman Konkulovskyi 6-5 Oleh Napirko
Stolný tenis TT Star Series 8-11,7-11,11-7 Vit Kadlec 0-0 Ondrej Kveton
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 11-6,11-6,8-11 Milan Regner 11-6 Petr Sudek
Stolný tenis WTT Contender Lagos - zmiešaná štvorhra 9-11,9-11,13-11 Fei/Sun 10-12 Ghorpade/Desai
Bedminton Kaohsiung Masters - ženská štvorhra 21-17 Lui/Tsang 20-17 Sung/Hui Yu
Bedminton Kaohsiung Masters - ženská štvorhra Hu/Jheng 17-19 Hsu/Lin
Bedminton Kaohsiung Masters - mužská štvorhra He/Huang 18-19 Hidayat/Rambitan
Bedminton Kaohsiung Masters - ženská štvorhra 13-21,21-18 Lin/Tseng 13-15 Mayasari/Rose
Plážový volejbal Beach Pro Tour Geneva 15-21 Dew/Bradford 2-2 Masserey/Schnegg
Plážový volejbal Beach Pro Tour Ios Schnetzer/Petutschnig 11-7 Tzioumakas/Papadimitriou
Plážový volejbal Beach Pro Tour Ios Elazar/Day 16-13 Klasnic/Kolaric
e-Športy SCII - GSL 00:00 DRG 0-0 Dark
e-Športy CS2 - EsportsBattle 02:10 Purple Haze 3-0 Gameinside
e-Športy LOL - LPL Summer Placements 43:47 Edward Gaming Edward Gaming 0-1 FunPlus Phoenix FunPlus Phoenix
e-Športy Crossfire - CFML 00:00 Edward Gaming Edward Gaming 0-1 All Gamers
e-Športy Honor of Kings - KPL Summer 01:02 Hero JiuJing 0-2 KuaiShow Gaming
e-Športy LOL: Wild Rift - Super League 00:00 Radiant Virtue 0-1 KeepBest Gaming
e-Športy CS2 - European Pro League - 2. divízia 01:55 Heimo 0-0 ROSOMAHA