Short Ice Hockey 3x10 min.

**Krátky ľadový hokej 3x10 min.**

Krátky ľadový hokej 3x10 min. je nová dynamická forma hokeja, ktorá sa hrá na menšom ihrisku ako tradičný hokej. Tímy majú iba troch hráčov v poli a jedného brankára a hrajú dva poločasy po 10 minút s prestávkou v polovici.

Táto forma hokeja kladie dôraz na rýchlosť, zručnosť a tímovú prácu. Ihrisko je menšie, čo umožňuje rýchlejšie a napínavejšie hry. S tromi hráčmi v poli majú jednotlivci viac priestoru na korčuľovanie a ovládanie puku, čo vedie k množstvu šancí na skórovanie.

Krátky ľadový hokej 3x10 min. je skvelou voľbou pre hráčov všetkých úrovní, pretože poskytuje zábavný a náročný spôsob, ako si vychutnať hokej. Je tiež ideálny pre tých, ktorí nemajú veľa času na tradičný zápas, pretože hry sú kratšie a dynamickejšie.

Celkovo je krátky ľadový hokej 3x10 min. vzrušujúca a inovatívna forma hokeja, ktorá si určite nájde svoje miesto medzi fanúšikmi tohto športu.