Nemecko - Bundesliga I 04/27 13:30 31 Bayern Mníchov v Eintracht Frankfurt - View
Liga majstrov UEFA 04/30 19:00 2 Bayern Mníchov v Real Madrid - View
Nemecko - Bundesliga I 05/04 13:30 32 VfB Stuttgart v Bayern Mníchov - View
Liga majstrov UEFA 05/08 19:00 2 Real Madrid v Bayern Mníchov - View
Nemecko - Bundesliga I 05/12 15:30 33 Bayern Mníchov v Wolfsburg - View
Nemecko - Bundesliga I 05/18 13:30 34 TSG Hoffenheim v Bayern Mníchov - View

Wikipedia - FC Bayern München

FC Bayern München je nemecký futbalový klub, ktorý sídli v Mníchove. Momentálne hrá najvyššiu nemeckú ligu Bundesligu. Bayern Mníchov je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v histórii futbalu a najúspešnejším futbalovým klubom v Nemecku. Klub získal dvakrát Interkontinentálny pohár, šiesť krát vyhral Ligu majstrov UEFA, raz Pohár UEFA a Pohár víťazov pohárov, na domácej pôde získal klub 33-krát titul v Bundeslige a 20-krát získal Nemecký pohár.

Bayern Mníchov je jedným z troch profesionálnych futbalových klubov v Mníchove. Jeho mestským rivalom je klub TSV 1860, ktorý bol úspešný hlavne v 1960-tych rokoch.

Okrem futbalu má tento športový klub aj oddiely šachu, hádzanej, basketbalu, gymnastiky, bowlingu, stolného tenisu.

Futbalový klub Bayern Mníchov (nem. Fußball-Club Bayern München) je nemecký futbalový klub z Mníchova. Je to najúspešnejší klub v nemeckej histórii a jeden z najúspešnejších na svete. Klub bol založený v roku 1900 a od roku 1965 hráva v Bundeslige, najvyššej nemeckej futbalovej súťaži.

Bayern Mníchov je rekordným majstrom Bundesligy s 32 titulmi, rekordným víťazom DFB-Pokalu s 20 titulmi a rekordným víťazom DFL-Supercupu s 11 titulmi. Na medzinárodnej úrovni vyhral Bayern Európsky pohár majstrov / Ligu majstrov UEFA šesťkrát, Pohár víťazov pohárov UEFA raz, Pohár UEFA raz a Superpohár UEFA päťkrát.

Domovským štadiónom Bayernu Mníchov je Allianz Arena s kapacitou 75 000 miest. Klub má viac ako 290 000 členov a je jedným z najbohatších futbalových klubov na svete.