Futbal Izrael - Premier League 00' Hapoel Beer Sheva [3] Hapoel Beer Sheva 0-0 Maccabi Haifa [2] Maccabi Haifa
Futbal Pobrežie Slonoviny - Premier Division 07' Africa Sports [9] Africa Sports 0-0 Bouaké FC [10] Bouaké FC
Futbal Dánsko - Superligaen 09' Odense BK [7] Odense BK 0-0 AaB [5] AaB
Futbal Nemecko - 3. Liga 09' SV Meppen [12] SV Meppen 0-0 SC Preussen Munster [19] SC Preussen Munster
Futbal Maďarsko - NB II 11' MTK Budapest [1] MTK Budapest 0-0 Csakvari Tk [5] Csakvari Tk
Futbal Mali - Premiere Division 12' USFAS Bamako 0-0 USC Kita
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 37' Fortuna Sittard Reserves [8] Fortuna Sittard Reserves 1-0 VVV Reserves [4] VVV Reserves
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 38' FC Den Bosch Reserves [7] FC Den Bosch Reserves 0-0 NAC Reserves [1] NAC Reserves
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 38' RKC Reserves [5] RKC Reserves 0-1 NEC Reserves [6] NEC Reserves
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 39' Willem II Reserves [2] Willem II Reserves 0-0 FC Dordrecht rezervný tím [11] FC Dordrecht rezervný tím
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 40' Heerenveen rezervný tím [6] Heerenveen rezervný tím 0-0 FC Twente Reserves [11] FC Twente Reserves
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 41' Excelsior Reserves [10] Excelsior Reserves 2-0 FC Eindhoven rezervný tím [9] FC Eindhoven rezervný tím
Futbal Holandsko - Liga rezervných tímov 42' Heracles Reserves [5] Heracles Reserves 0-1 PEC Zwolle rezervný tím [4] PEC Zwolle rezervný tím
Futbal Turecko - Superliga 45' Kayserispor [18] Kayserispor 1-0 Caykur Rizespor [12] Caykur Rizespor
Futbal Izrael - Leumit Liga 50' Hapoel Ashkelon [13] Hapoel Ashkelon 1-1 Hapoel Rishon Lezion [2] Hapoel Rishon Lezion
Futbal Cyprus - 1. divízia 50' Ethnikos Achna [10] Ethnikos Achna 0-1 Enosis Paralimni [11] Enosis Paralimni
Futbal Izrael - Leumit Liga 50' Hapoel Nir Ramat Hasharon [7] Hapoel Nir Ramat Hasharon 0-0 Bnei Sakhnin [8] Bnei Sakhnin
Futbal Izrael - Leumit Liga 52' Hapoel Afula [16] Hapoel Afula 1-0 Hapoel Ramat Gan [11] Hapoel Ramat Gan
Futbal Botswana - Top 8 Cup 53' Township Rollers Township Rollers 3-0 Molepolole City FC
Futbal Senegal - Ligue 2 79' Renaissance Dakar 0-0 Guediawaye FC Guediawaye FC
Futbal Gambia - GFA liga 80' Fortune FC 0-1 Elite United
Futbal Sudánska liga 81' Al Merrikh Al Merrikh 3-0 Al Hilal Kadougli
Basketbal Taliansko - Regional U20 1 - 10:00 Audax Carrara U20 0-0 Pisa IES U20
Basketbal Švédsko - Basketligan 1 - 07:28 BC Lulea [2] BC Lulea 4-3 Norrkoping [6] Norrkoping
Basketbal Poľsko - Majstrovstvá U20 1 - 03:57 UKS Gim 92 Ursynow Warszawa U20 17-11 Polonia Warszawa U20
Basketbal Dánsko - Basketligaen 1 - 06:05 Svendborg Rabbits [5] Svendborg Rabbits 5-11 BMS Herlev Wolfpack [1] BMS Herlev Wolfpack
Basketbal Kuba - TNA 2 - 04:34 Metropolitanos 20-18 Mayabeque
Basketbal Izrael - Superliga 2 - 07:06 Ironi Nahariya [8] Ironi Nahariya 24-24 Maccabi Ashdod [12] Maccabi Ashdod
Basketbal Izrael - Superliga 2 - 03:03 Hapoel Eilat [10] Hapoel Eilat 34-30 Hapoel Tel Aviv [9] Hapoel Tel Aviv
Basketbal Poľsko - Majstrovstvá U20 3 - 10:00 Legia Varšava U20 43-33 Basket Radom U20
Basketbal Rusko - Študentská liga ASB - ženy 3 - 03:48 RANHIGS Sankt Peterburg ženy 53-43 SPbGLTU St. Petersburg Women
Basketbal Cyprus - Divízia A 3 - 03:34 EN Paralimni [5] EN Paralimni 43-45 Apollon Limassol [4] Apollon Limassol
Basketbal Cyprus - Divízia A 3 - 02:17 [7] ETHA Engomi 52-49 AEL [9] AEL
Basketbal Izrael - Premier League - ženy 4 - 10:00 Elitzur Holon ženy 61-53 Hapoel Petah Tikva Women
Basketbal Izrael - Premier League - ženy 4 - 08:17 Maccabi Raanana Women 63-44 Maccabi Haifa Women
Basketbal Izrael - Premier League - ženy 4 - 08:32 Hapoel Rishon Le Zion ženy 61-67 Ramat Hasharon Women
Basketbal Jadranská liga 3 - 01:36 Primorska [6] Primorska 57-45 Zadar [12] Zadar
Basketbal Turecko - BSL 3 - 01:56 Afyon Belediyesi [14] Afyon Belediyesi 52-56 Anadolu Efes [4] Anadolu Efes
Basketbal Grécko - A1 3 - 04:32 Panathinaikos [1] Panathinaikos 61-48 Ifaistos Limnou [9] Ifaistos Limnou
Basketbal Fínsko - Korisliigan 4 - 00:54 Kouvot [6] Kouvot 82-86 Kataja Basket [8] Kataja Basket
Basketbal VTB United League 4 - 03:01 Zenit St. Petersburg [8] Zenit St. Petersburg 85-94 Khimki Moscow Region [1] Khimki Moscow Region
Basketbal Izrael - Premier League - ženy 3 - 02:58 Elitzur Ramla Women 59-55 Bnei Herzliya Women
Basketbal Basketbalové zápasy 4 - 03:48 Audentese SK ženy 102-63 Parnu Spordikool ženy
Volejbal Poľsko - Univerzitná liga - ženy Politechnika Wroclaw Women 9-4 ASP Wroclaw Women
Volejbal Poľsko - 3. liga - ženy UKS Ozorkow Women 9-15 Aleksandrow Lodzki Women
Volejbal Litva - NSTL - ženy 25-9,25-20 KTU Kaunas ženy 8-2 KU Klaipeda Women
Volejbal Poľsko - Majstrovstvá juniorov 18-25,16-25 MDK Warszawa 2 U20 15-22 Metro Warszawa 2 U20
Volejbal Grécko - A1 10-25,10-25 [9] AS Elpis 16-24 Panathinaikos [3] Panathinaikos
Volejbal Turkey 2nd League 25-18,25-22 Halkbank 2 Halkbank 2 17-17 Karsiyaka Ankara
Volejbal Fínsko - Mestaruusliiga - ženy 25-27,26-24 HPK ženy [6] HPK ženy 21-10 Liigaploki Women [1] Liigaploki Women
Volejbal Zápasy 23-25,25-21,25-20 AZS ASzW 21-17 Uniwersytet Warszawa
Hokej Rakúsko - EHL 1 - 00:00 HC TWK Innsbruck HC TWK Innsbruck 0-0 HC Orli Znojmo HC Orli Znojmo
Hokej Švédsko - HockeyAllsvenskan 1 - 13:24 AIK [14] AIK 0-0 Almtuna IS [12] Almtuna IS
Hokej Švédsko - HockeyAllsvenskan 1 - 12:23 Västerviks IK [11] Västerviks IK 0-1 Södertälje SK [9] Södertälje SK
Hokej Slovensko - 1. liga 1 - 01:07 Bratislava Capitals [2] Bratislava Capitals 1-0 HC Topolcany [1] HC Topolcany
Hokej Medzinárodné priateľské zápasy U20 (iba zákl.hr.doba) 2 - 20:00 Ukraine U20 Ukraine U20 0-0 Francúzsko U20 Francúzsko U20
Hokej Majstrovstvá sveta IIHF U20 – divízia 1A 3 - 20:00 Belarus U20 [3] Belarus U20 3-3 Austria U20 [3] Austria U20
Hokej KHL 3 - 20:00 Avangard Omsk [3] Avangard Omsk 2-1 Barys Nur-Sultan [7] Barys Nur-Sultan
Hokej KHL 3 - 20:00 Jokerit [4] Jokerit 3-1 Spartak Moskva [9] Spartak Moskva
Hokej KHL 3 - 20:00 HC Vityaz [6] HC Vityaz 3-1 Torpedo Nižný Novgorod [7] Torpedo Nižný Novgorod
Hokej KHL 3 - 20:00 Dynamo Moskva [3] Dynamo Moskva 1-1 SKA St Petersburg [4] SKA St Petersburg
Hokej Rusko - VHL 3 - 15:28 Dizel Penza [18] Dizel Penza 2-4 Izhstal Izhevsk [32] Izhstal Izhevsk
Hokej Rusko - MHL 3 - 00:00 SKA Varyagi U20 [14] SKA Varyagi U20 2-2 SKA-1946 U20 [1] SKA-1946 U20
Hokej Rusko - MHL 3 - 20:00 HK Kapitan U20 [13] HK Kapitan U20 3-3 Amurskie Tigry U20 [16] Amurskie Tigry U20
Hádzaná Švédsko - Handbollsligan 09:26 Eskilstuna Guif [11] Eskilstuna Guif 3-5 Alingsås HK [1] Alingsås HK
Hádzaná Švédsko - Handbollsligan 09:09 HK Malmö [2] HK Malmö 3-1 IFK Kristianstad [5] IFK Kristianstad
Hádzaná Švédsko - Handbollsligan 09:09 OV Helsingborg HK [13] OV Helsingborg HK 4-7 Ystads IF HF [3] Ystads IF HF
Hádzaná Dánsko - Handboldligaen 30:00 Skanderborg Håndbold Skanderborg Håndbold 14-11 KIF Kolding KIF Kolding
Hádzaná Maďarsko - NB1 52:23 Veszprem [1] Veszprem 33-25 Mezokovesdi KC [11] Mezokovesdi KC
Tenis ITF - W15 Cancun 0-0 Dakota Fordham 4-3 Brooke Thompson
Tenis ITF - W15 Cancun 0-30 Fernanda C Huerta 5-6 Sarah-M Fortin
Kriket Kriket 12/09 18:00 Falcon Hunters ,28/0 Swift Gallopers
Futsal Maďarsko - NB1 09/12 20:00 VSE Swietelsky Haladas 4-0 FTC Futsal
Stolný tenis Challenger Ochsenhausen Jakub Folwarski 0-0 Andrew Baggaley
Stolný tenis Európska Liga majstrov 7-11 Yujia Zhai 4-4 Semen Shevnin
Stolný tenis Liga Pro FNTR Moscow Open Alexander Gribkov 4-6 Yaroslav Troyanov
Stolný tenis Moskva - Liga Pro Fyodor Ambrosimov 7-3 Vadim Krohin
e-Športy CS:GO - LOOT.BET/CS 12/09 16:54 Winstrike Winstrike 0-0 PACT PACT
e-Športy CS:GO - WESG West Europe Quals 12/09 15:29 Heretics Heretics 14-13 Fierce