Live Scores

Futbal Iceland 4 Deild 00' IH Hafnarfjordur IH Hafnarfjordur 0-0 Kormakur/Hvot Kormakur/Hvot
Futbal Anglicko - EFL Cup 00' Brighton Brighton 0-0 Man Utd Man Utd
Futbal Nórsko - Interkretsserie U19 00' Byasen U19 0-0 Kolstad U19
Futbal Európa - priateľské zápasy 00' Muleno Muleno 0-0 Real Murcia Real Murcia
Futbal Európa - priateľské zápasy 00' Castilleja CF Castilleja CF 0-0 Coria CF Coria CF
Futbal Brazília - Campeonato Paranaense 2 00' Independiente FSJ 0-0 Apucarana SC
Futbal Brazília - Campeonato Paranaense 2 00' Araucaria ECR 0-0 Rolandia EC
Futbal Anglicko - Southern League - 1. divízia 00' Paulton Paulton 0-0 Bideford Bideford
Futbal Germany Super Cup 00' Bayern Munich Bayern Munich 0-0 Borussia Dortmund Borussia Dortmund
Futbal Nórsko - Interkretsserie U19 01' Ranheim TF U19 Ranheim TF U19 0-0 Orkla U19 Orkla U19
Futbal Anglicko - Southern League - 1. divízia 01' Willand Rovers 0-0 AFC Totton AFC Totton
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 01' Liverpool (TAKA) Esports 0-0 Real Madrid (Inquisitor) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 02' Man City (Upcake22) Esports 0-1 Barcelona (Pablik) Esports
Futbal Brazília - Serie D 02' Guarany de Sobral Guarany de Sobral 0-0 Campinense Clube Campinense Clube
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 03' Marseille (Stig) Esports 1-0 Lille (Sima) Esports
Futbal Esoccer - Live Arena - 10 min. hra 04' Monaco (OoLancer) Esports 1-0 Lyon (kiser) Esports
Futbal Rakúsko - 2. Liga 05' Vorwarts Steyr [11] Vorwarts Steyr 0-0 Austria Klagenfurt [3] Austria Klagenfurt
Futbal Esoccer Liga Pro - 12 min. hra 12' Tundra (TES) Esports 2-1 Papa Krych (ROB) Esports
Futbal Anglicko - FA Cup - ženy 14' Birmingham Women Birmingham Women 0-0 Everton Women Everton Women
Futbal Európa - priateľské zápasy 24' Tropezon Tropezon 1-0 EMD Santillana EMD Santillana
Futbal Maroko - GNF 1 26' OC Khourigba OC Khourigba 1-0 Raja Beni Mellal Raja Beni Mellal
Futbal Brazília - Serie D 27' Portuguesa RJ [2] Portuguesa RJ 0-1 Bangu [4] Bangu
Futbal Maroko - GNF 1 27' WAC Casablanca WAC Casablanca 1-0 OC Safi OC Safi
Futbal Európa - priateľské zápasy 28' CD Miajadas 0-0 Merida Merida
Futbal Brazílska liga U20 28' Resende RJ U20 Resende RJ U20 0-0 Macae Esporte RJ U20
Futbal Nemecko - Oberliga Niedersachsen 28' Lupo-Martini Wolfsburg [10] Lupo-Martini Wolfsburg 1-0 Arminia Hannover [8] Arminia Hannover
Futbal Brazília - Campeonato Brasileiro - ženy 29' Sao Paulo Women [7] Sao Paulo Women 0-0 EC Iranduba Women [13] EC Iranduba Women
Futbal Nórsko - Interkretsserie U19 29' Strindheim U19 1-1 Verdal U19
Futbal Nemecko - Landespokal 29' SF Friedrichsdorf 0-1 SV Zeilsheim
Futbal Brazília - Campeonato Carioca B 29' Goncalense FC 0-0 Rio Sao Paulo
Futbal Egyptský pohár 29' Al Ahly Cairo Al Ahly Cairo 2-0 Tersana SC Tersana SC
Futbal Európa - priateľské zápasy 29' Recreativo Huelva Recreativo Huelva 0-0 CD Badajoz CD Badajoz
Futbal Brazílska liga U20 29' Vitoria U20 [14] Vitoria U20 1-0 Botafogo RJ U20 [13] Botafogo RJ U20
Futbal Brazílska liga U20 29' Cruzeiro U20 [1] Cruzeiro U20 0-0 Bahia U20 [20] Bahia U20
Futbal Nórsky pohár - ženy 29' Grei Kvinner Women Grei Kvinner Women 0-1 KIL/Hemne ženy KIL/Hemne ženy
Futbal Maroko - GNF 1 29' Mouloudia Oujda Mouloudia Oujda 0-1 Raja Casablanca Raja Casablanca
Futbal Brazílska liga U20 29' Internacional U20 [4] Internacional U20 0-0 Goias U20 [8] Goias U20
Futbal Anglicko - EFL Trophy 29' Charlton [3] Charlton 0-1 Brighton U21 [4] Brighton U21
Futbal Francúzsko - Národná liga 3 30' Istres Istres 2-0 Rousset-Ste Victoire
Futbal Brazília - Serie D 30' Bragantino PA [2] Bragantino PA 0-0 Fast Clube [1] Fast Clube
Futbal Francúzsko - Národná liga 2 30' Bourges 18 Bourges 18 0-0 Le Puy Le Puy
Futbal Brazílska liga U20 30' Athletico Paranaense U20 Athletico Paranaense U20 0-0 Gremio U20 Gremio U20
Futbal Anglicko - EFL Cup 30' Burnley Burnley 0-0 Man City Man City
Futbal Brazília - Campeonato Carioca B 30' Serrano 0-2 Duque de Caxias FC Duque de Caxias FC
Futbal Európa - priateľské zápasy 30' Don Benito Don Benito 1-0 Cacereno Cacereno
Futbal Brazília - Campeonato Brasileiro - ženy 30' Minas ICESP DF ženy [12] Minas ICESP DF ženy 0-2 SC Corinthians Paulista Women [1] SC Corinthians Paulista Women
Futbal Maroko - GNF 1 30' RSB Berkane RSB Berkane 0-0 Renaissance Zemamra Renaissance Zemamra
Futbal Brazília - Campeonato Carioca B 31' Serra Macaense 0-2 Audax Rio Audax Rio
Futbal Peru - Primera Division 31' Carlos Mannucci [7] Carlos Mannucci 1-1 Sporting Cristal [3] Sporting Cristal
Futbal Brazílska liga U20 31' Madureira RJ U20 0-0 America RJ U20 America RJ U20
Futbal Brazílska liga U20 32' Fluminense U20 [10] Fluminense U20 1-0 Santos U20 [16] Santos U20
Futbal Slovinsko - Prva Liga 32' Olimpija Ljubljana [6] Olimpija Ljubljana 1-0 ND Gorica [10] ND Gorica
Futbal Brazília - Campeonato Carioca B 32' Nova Cidade 0-0 Olaria AC Olaria AC
Futbal Švajčiarsko - 1.Liga Classic 32' Zug 94 Zug 94 0-0 FC Schötz FC Schötz
Futbal Brazílska liga U20 32' Nova Iguacu U20 Nova Iguacu U20 0-0 Bangu RJ U20
Futbal Európa - priateľské zápasy 42' UDC Txantrea UDC Txantrea 1-1 Pena Sport Pena Sport
Futbal Liga majstrov AFC 44' Persepolis Persepolis 0-0 Pakhtakor Tashkent Pakhtakor Tashkent
Futbal Nemecko - Oberliga Brémy 45' SFL Bremerhaven [8] SFL Bremerhaven 4-2 BTS Neustadt [9] BTS Neustadt
Futbal Španielsko - Regionálny pohár 45' CS Puertollano CS Puertollano 0-2 Toledo Toledo
Futbal Európa - priateľské zápasy 45' Vilafranca Vilafranca 0-1 Badalona Badalona
Futbal Európa - priateľské zápasy 45' Alcoyano Alcoyano 3-0 UD Beniganim
Futbal Nemecko - Landespokal 45' Rot-Weiss Frankfurt Rot-Weiss Frankfurt 0-2 Türk Gücü Friedberg Türk Gücü Friedberg
Futbal Nemecko - Oberliga Brémy 45' OSC Bremerhaven [11] OSC Bremerhaven 1-1 TuS Komet Arsten [12]
Futbal Dánsko - 1. divízia - ženy 45' Frederiksberg BK ženy 0-0 Osterbro IF ženy
Futbal Švajčiarsko - 1.Liga Promotion 45' Stade Nyonnais [10] Stade Nyonnais 1-0 Yverdon Sport FC [1] Yverdon Sport FC
Futbal Švajčiarsko - 1.Liga Promotion 45' FC Black Stars [16] FC Black Stars 0-0 AC Bellinzona [12] AC Bellinzona
Futbal Nemecko - Oberliga Westfalen 46' SC Paderborn 07 II [19] SC Paderborn 07 II 0-1 Gutersloh 2000 [2] Gutersloh 2000
Futbal Litva - 2. liga 50' FK FM Ateitis FK FM Ateitis 4-0 FK Vidzgiris Alytus FK Vidzgiris Alytus
Futbal Nemecko - Landespokal 56' Waldgirmes Waldgirmes 1-1 FSV Fernwald FSV Fernwald
Futbal Nemecko - Oberliga Bade-Wurttemberg 59' FC Nottingen [4] FC Nottingen 2-0 TSV Ilshofen [13] TSV Ilshofen
Futbal Faerské ostrovy - Premier League 60' Vikingur Gota [4] Vikingur Gota 3-0 AB Argir [9] AB Argir
Futbal Fínsko - Kolmonen 60' TPK 1-1 EuPa
Futbal Nemecko - Oberliga Bade-Wurttemberg 70' Pforzheim [9] Pforzheim 0-1 Rielasingen-Arlen [12] Rielasingen-Arlen
Futbal Poľsko - I. Liga 70' GKS Belchatow [16] GKS Belchatow 1-3 LKS Lodz [1] LKS Lodz
Futbal Európa - priateľské zápasy 70' Arandina Arandina 1-0 Palencia Palencia
Futbal Nemecko - Oberliga Bade-Wurttemberg 71' FC Astoria Walldorf II [16] FC Astoria Walldorf II 1-1 SV Oberachern [21] SV Oberachern
Futbal Čierna Hora - Prvá liga 71' Buducnost Podgorica [6] Buducnost Podgorica 0-0 FK Iskra Danilovgrad [5] FK Iskra Danilovgrad
Futbal Dánsky pohár - ženy 71' KoldingQ ženy KoldingQ ženy 0-2 Fortuna Hjørring Women Fortuna Hjørring Women
Futbal Španielsko - Primera Liga 71' Villarreal [8] Villarreal 3-1 CD Alaves [19] CD Alaves
Futbal Dánsko - 1. divízia 72' Kolding IF [10] Kolding IF 0-3 Silkeborg IF [7] Silkeborg IF
Futbal Nemecko - Oberliga Bade-Wurttemberg 72' Goppinger SV [6] Goppinger SV 1-0 Stuttgarter Kickers [2] Stuttgarter Kickers
Futbal Európa - priateľské zápasy 73' Real Avila Real Avila 2-0 CF Talavera CF Talavera
Futbal Dánsko - 1. divízia 73' FC Helsingor [5] FC Helsingor 0-1 HB Køge [8] HB Køge
Futbal Rakúsko - Regionalliga Salzburg 73' SV Austria Salzburg [2] SV Austria Salzburg 0-0 USK Anif [5] USK Anif
Futbal Európa - priateľské zápasy 74' JD Somorrostro JD Somorrostro 3-0 Barakaldo Barakaldo
Futbal Mauritánia - 2. divízia 74' ASC Etoile Commune Arafat 0-1 FC Souvara Riadh
Futbal Poľsko - I. Liga 74' Radomiak Radom [7] Radomiak Radom 0-1 Miedz Legnica [10] Miedz Legnica
Futbal Poľsko - I. Liga 74' MKS Puszcza Niepolomice [14] MKS Puszcza Niepolomice 0-0 GKS Jastrzebie [17] GKS Jastrzebie
Futbal Nemecko - Oberliga Bade-Wurttemberg 74' 1. FC Bruchsal [11] 1. FC Bruchsal 0-2 SGV Freiberg [1] SGV Freiberg
Futbal Rakúsky pohár 74' SC Schwaz SC Schwaz 1-3 Hohenems Hohenems
Futbal Sýrsky pohár 74' Tishreen 1-0 Al-Wakrah SC Al-Wakrah SC
Futbal Francúzsko - Národná liga 2 75' Asf Andrezieux Asf Andrezieux 1-0 Monaco II
Futbal Španielsko - Primera Liga 75' Huesca [17] Huesca 0-0 Atletico Madrid [9] Atletico Madrid
Futbal Francúzsko - Ligue 2 75' AC Ajaccio [20] AC Ajaccio 1-0 Dunkerque [10] Dunkerque
Futbal Dánsky pohár - ženy 75' Sundby BK Women Sundby BK Women 1-3 Odense Q Women Odense Q Women
Futbal Nemecko - Oberliga Bade-Wurttemberg 78' Neckarsulmer Sport-Union [10] Neckarsulmer Sport-Union 2-1 Freiburger FC [18] Freiburger FC
Futbal Anglicko - EFL Cup 90' Newport County Newport County 1-1 Newcastle Newcastle
Futbal Švédsky pohár 94' FC Stockholm Internazionale FC Stockholm Internazionale 1-1 Degerfors Degerfors
Futbal Švédsky pohár 97' Torns IF Torns IF 1-1 Trelleborgs FF Trelleborgs FF
Futbal Taliansky pohár 120' AC Reggiana AC Reggiana 2-2 Monopoli Monopoli
Futbal Taliansky pohár 120' Chievo Chievo 1-1 Catanzaro Catanzaro
Basketbal Európsky pohár 1 - 10:00 Venezia Venezia 0-0 Unics Kazaň Unics Kazaň
Basketbal Európsky pohár 1 - 10:00 Joventut Joventut 0-0 Partizan Partizan
Basketbal Priateľské klubové 1 - 10:00 Amics Castello Amics Castello 0-0 Alicante Alicante
Basketbal Basketbal - Liga majstrov 1 - 10:00 Turk Telekom Turk Telekom 0-0 JDA Dijon
Basketbal Slovinsko - SKL 1 - 10:00 ECE Triglav 0-0 Krka Krka
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 2 - 01:13 CHI Bulls (BoBBY) Esports 17-30 CLE Cavaliers (88fireburn) Esports
Basketbal Ebasketball - Live Arena - 4x5 min. 2 - 00:30 IND Pacers (Shiva) Esports 12-27 ORL Magic (Aphex) Esports
Basketbal Priateľské klubové 2 - 02:44 Okapi Aalstar Okapi Aalstar 34-30 Gent Hawks Gent Hawks
Basketbal Slovinsko - SKL 2 - 07:24 Sencur KK Sencur KK 16-28 Primorska Primorska
Basketbal Európsky pohár 2 - 06:07 Nanterre [2] Nanterre 20-28 Cedevita Olimpija [2] Cedevita Olimpija
Basketbal Poľsko - PLK 2 - 05:51 HydroTruck Radom [10] HydroTruck Radom 29-26 Start Lublin [4] Start Lublin
Basketbal Európsky pohár 2 - 04:33 BC Andorra BC Andorra 27-18 Monaco Monaco
Basketbal Európsky pohár 3 - 10:00 Ratiopharm Ulm [3] Ratiopharm Ulm 32-46 Mornar Bar [3] Mornar Bar
Basketbal Česká republika - ZBL - ženy 3 - 10:00 Levharti Chomutov Women [2] Levharti Chomutov Women 31-44 Sokol Hradec Kralove Women [5] Sokol Hradec Kralove Women
Basketbal Česká republika - ZBL - ženy 3 - 03:45 SBS Ostrava Women [9] SBS Ostrava Women 35-39 KP Brno Women [7] KP Brno Women
Basketbal Estónsko - 1 Liiga 4 - 05:07 BC Tartu 2 60-67 EMÜ SK EMÜ SK
Volejbal Poland Plus Liga MKS Bedzin [14] MKS Bedzin 0-0 Trefl Gdansk [4] Trefl Gdansk
Volejbal Liga majstrov Vojvodina Novi Sad [3] Vojvodina Novi Sad 0-0 London Polonia [2] London Polonia
Volejbal Česká regionálna liga - ženy TJ CZ Strakonice Women 0-0 Loko Ceske Budejovice Women
Volejbal Italy A1 Perugia Perugia 0-0 Vibo Valentia Vibo Valentia
Volejbal Liga majstrov SK Aich/Dob [2] SK Aich/Dob 12-15 Neftohimic 2010 [3] Neftohimic 2010
Volejbal Slovenia 1.DOL Ach Volley Ljubljana Ach Volley Ljubljana 1-2 OK Hoce
Volejbal Slovenia 1.DOL Panvita Pomgrad Panvita Pomgrad 25-24 Krka Novo Mesto
Volejbal Evolleyball - Liga Pro Cuba W (Lady_in_Red1595) Esports 12-12 Puerto Rico W (nairobi7755) Esports
Volejbal Evolleyball - Liga Pro China W (Simaga) Esports 15-9 Netherlands W (volley122) Esports
Volejbal Slovenia 1B.DOL KEKO Oprema Žužemberk 23-23 Crnuce
Volejbal Tunisko - National A CS Hammam-Lif 8-5 TA Club
Volejbal Tunisko - National A ASPTT.Sfax 11-7 AS Haouaria
Volejbal Dánsko - 2. liga Ikast KFUM 2 9-8 SGF Vejle
Volejbal Euro Champs U20 Nemecko U20 3-8 Rusko U20
Bejzbal MLB 09/30 18:08 MIA Marlins [12] MIA Marlins 0-0 CHI Cubs [9] CHI Cubs
Bejzbal Cuba Serie Nacional 09/30 18:00 Guantanamo 0-2 Cienfuegos
Bejzbal Cuba Serie Nacional 09/30 18:00 Tigres de Ciego de Avila 0-0 Industriales
Bejzbal Cuba Serie Nacional 09/30 18:00 Camaguey 1-0 Artemisa
Bejzbal Cuba Serie Nacional 09/30 18:00 Las Tunas 0-0 Pinar del Río
Bejzbal MLB 09/30 17:08 HOU Astros [15] HOU Astros 1-0 MIN Twins [4] MIN Twins
Bejzbal MLB 09/30 16:08 CIN Reds [12] CIN Reds 0-0 ATL Braves [6] ATL Braves
Hokej Eicehockey - 3x4 min. 3 - 03:57 Ice crazy dogs (ICD) Esports 7-2 GreenTeddybear (GBR) Esports
Hokej Zápasy ľadového hokeja (iba základná hracia doba) 1 - 01:07 Prague Engineers 0-0 Riders Univerzita Pardubice
Hokej Švédsko - Hokejová liga - ženy 3 - 20:00 Linkopings HC ženy [4] Linkopings HC ženy 0-2 HV 71 Women [6] HV 71 Women
Hokej Lotyšsko - Premjerliga 3 - 06:44 HK Liepaja [3] HK Liepaja 4-6 HK Zemgale/LLU [2] HK Zemgale/LLU
Hokej Maďarsko - Erste Liga 3 - 08:10 FTC-Telecom [3] FTC-Telecom 6-4 HSC Csíkszereda [5] HSC Csíkszereda
Hokej Czech 2 Liga 3 - 15:59 HC Slezan Opava 2-3 HC Koprivnice
Hokej Czech 2 Liga 3 - 06:17 HC Příbram 1-3 BK Havlíčkův Brod BK Havlíčkův Brod
Hokej Česká republika - 1. liga 3 - 00:00 HC Slavia Praha [4] HC Slavia Praha 3-2 HC Zubr Přerov [13] HC Zubr Přerov
Hokej Rusko - VHL 3 - 05:00 Buran Voronezh [25] Buran Voronezh 3-3 HC Tambov [5] HC Tambov
Hokej Česká republika - 1. liga 3 - 03:46 HC RT TORAX Poruba 2011 [1] HC RT TORAX Poruba 2011 3-3 Rytiri Kladno [9] Rytiri Kladno
Hokej Rusko - MHL 3 - 00:00 [10] Akademia Mihaylova U20 3-3 SKA Varyagi U20 [17] SKA Varyagi U20
Hádzaná Poľsko - 1. liga 24:15 [2] MKS Grudziadz 10-4 GKS Żukowo [3] GKS Żukowo
Hádzaná Švédsko - Handbollsligan 60:00 Alingsås HK [7] Alingsås HK 25-24 HK Malmö [5] HK Malmö
Tenis French Open - mužská štvorhra 40-30 Guinard/Rinderknech 1-2 Inglot/Qureshi
Tenis French Open - mužská štvorhra Lindstedt/Thompson 1-3 Haase/Sousa
Tenis French Open - ženská štvorhra 30-15 Riske/Tomljanovic 6-2,0-1 Heisen/Webley-Smith
Tenis ITF - M25 Porto 0-0 [416] Matteo Martineau 6-1,2-2 Tsung-Hua Yang [360]
Tenis French Open - mužská štvorhra 15-30 Gaston/Humbert 4-6,0-0 Cuevas/Lopez
Tenis French Open - mužská štvorhra 0-0 Bambridge/Mclachlan 3-5 Koolhof/Mektic
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia Martin Redlicki 0-0 Jacob Brumm
Tenis French Open 0-0 [227] Benjamin Bonzi 2-6,2-3 Jannik Sinner [75]
Tenis French Open - ženská štvorhra Muhammad/Pegula 6-4,4-6,0-0 Lapko/Yastremska
Tenis ITF - W25 Porto 40-40 Lisa Ponomar 2-6,2-2 Susan Bandecchi
Tenis French Open - ženy 30-40 [51] Cori Gauff 6-4,2-5 Martina Trevisan [159]
Tenis UTR Pro Tennis Series - Kalifornia - ženy 40-A Anastasia E Nefedova 6-1,3-3 Jwany Sherif
Tenis French Open - mužská štvorhra 0-0 Krajicek/Skugor 6-2,4-6,2-2 Kwon/Sharan
Tenis French Open - ženy 40-15 [45] Caroline Garcia 7-6,4-1 Aliaksandra Sasnovich [96]
Tenis French Open - ženská štvorhra 0-40 Kudermetova/Zhang 6-4,3-6,3-2 Blinkova/McHale
Tenis French Open 30-15 [7] Alexander Zverev 2-6,6-4,7-6,4-6,5-4 Pierre-Hugues Herbert [78]
Kriket Kriket 09/30 18:00 Anglicko ženy View West Indies Women
Snooker Championship League Snooker 09/30 18:05 David Grace 0-0 Allan Taylor
Snooker Championship League Snooker 09/30 17:40 Scott Donaldson 1-1 Chris Wakelin
Stolný tenis Czech Liga Pro Josef Obeslo Jnr 0-0 Petr Bradac
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup Andrii Shcherinskyi 7-6 David Simonchuk
Stolný tenis Setka Cup 11-8 Maksym Marchuk 0-0 Aleksandr Paniotov
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 11-6,9-11 Maksym Laievskiy 0-0 Mikhail Varchenko
Stolný tenis Setka Cup 11-6,12-14 Vladyslav Klym 0-2 Mykhailo Kistechko
Stolný tenis Liga Pro 11-1,5-11,11-7 Vladimir Petrov 1-6 Eduard Kabanov
Stolný tenis Liga Pro 11-8,11-9,6-11 Alexey Yanshaev 0-0 Egor Mishutin
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 9-11 Dmytro Alekseenko 14-14 Anatolii Yakovenko
Stolný tenis Ukrajina - TT Cup 12-10,11-5,12-14 Stepan Nykyforuk 0-0 Oleg Savenkov
Squash World Tour Finals - ženy 09/30 17:40 Hania El Hammamy 9-8 Amanda Sobhy
Vodné pólo Maďarsko - Národné majstrovstvá 2 - 00:07 FTC FTC 9-2 KSI SE KSI SE
e-Športy CS:GO - ESL Meisterschaft - Match 1 01:55 Rhein-Neckar 14-7 Cowana Gaming
e-Športy CS:GO - ESL Masters España 01:43 sAw 6-5 Baecon Gaming Group