Live Scores

Futbal Švédsko - Superettan 00' Utsiktens BK [8] Utsiktens BK View Trelleborgs FF [6] Trelleborgs FF
Futbal Liga majstrov UEFA - kvalifikácia 00' Viktoria Plzeň Viktoria Plzeň View Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
Futbal Švédsko - Superettan 00' Skövde AIK [5] Skövde AIK View Osters IF [4] Osters IF
Futbal Švédsko - Div 1 Södra 00' Ängelholms FF Ängelholms FF View Falkenbergs FF Falkenbergs FF
Futbal Švédsko - Div 1 Södra 00' Atvidabergs FF [15] Atvidabergs FF View Oskarshamns AIK [12] Oskarshamns AIK
Futbal Švédsko - Div 1 Norra 00' IF Karlstad IF Karlstad View BK Forward BK Forward
Futbal Švédsko - Superettan 00' Norrby IF [13] Norrby IF View IK Brage [2] IK Brage
Futbal Liga majstrov UEFA - kvalifikácia 00' Apollon Limassol Apollon Limassol View Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Futbal Rumunsko – Liga II 00' CSA Steaua Bucuresti CSA Steaua Bucuresti View Metaloglobus Bucuresti Metaloglobus Bucuresti
Futbal Liga majstrov UEFA - kvalifikácia 00' Pyunik Yerevan Pyunik Yerevan View Červená Hviezda Červená Hviezda
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 02' Leicester (Dacum) Esports 1-0 West Ham (ElMuchy) Esports
Futbal Esoccer Battle - 8 min. hra 02' Everton (Nicolas_Rage) Esports 0-0 Wolves (Toni) Esports
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Man Utd (Danny) Esports 0-0 Chelsea (General) Esports
Futbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 03' Man City (billiot) Esports 0-0 Arsenal (Brand) Esports
Futbal Katar - Stars League 08' Qatar SC Doha [12] Qatar SC Doha 0-0 Al Markhiya [3] Al Markhiya
Futbal Nemecko - Oberliga Bayern juh 15' FC Ingolstadt II [13] FC Ingolstadt II 0-0 TSV Dachau 1865 [14] TSV Dachau 1865
Futbal Nemecko - Oberliga Bayern juh 15' TSV Landsberg [4] TSV Landsberg 2-0 TSV Schwaben Augsburg [9] TSV Schwaben Augsburg
Futbal Nemecko - Oberliga Bayern juh 16' Ismaning [3] Ismaning 0-0 FC Deisenhofen [1] FC Deisenhofen
Futbal Nemecko - Oberliga Bayern juh 16' TSV Kottern [12] TSV Kottern 0-0 TSV Nördlingen [5] TSV Nördlingen
Futbal Európa - priateľské zápasy 17' La Nucia La Nucia 1-0 Gandia
Futbal Egypt - 1. divízia 18' Ghazl El Mahallah [14] Ghazl El Mahallah 0-1 Pyramids FC [2] Pyramids FC
Futbal Uruguajský pohár 18' Central Espanol Central Espanol 0-0 Artigas
Futbal Nemecko - 3. Liga 18' VfB Oldenburg [16] VfB Oldenburg 0-0 Elversberg [8] Elversberg
Futbal Argentína - Liga rezervných tímov 44' Excursionistas rezervný tím 0-0 Deportivo Liniers rezervný tím
Futbal Európa - priateľské zápasy 45' Karmiotissa Karmiotissa 2-0 Doxa Katokopias Doxa Katokopias
Futbal Fínsko - Kakkonen - skupina A 45' Atlantis [7] Atlantis 0-0 KUPS Akatemia [10]
Futbal Európska konferenčná liga UEFA - kvalifikácia 45' Gzira Utd Gzira Utd 0-2 Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Futbal Svet - priateľské zápasy klubov 45' FK Kolubara FK Kolubara 0-2 Shabab Al Ahli Dubai Shabab Al Ahli Dubai
Futbal Liga majstrov UEFA - kvalifikácia 45' FK Zalgiris Vilnius FK Zalgiris Vilnius 1-0 Bodo/Glimt Bodo/Glimt
Futbal Medzištátny zápas U19 - ženy 45' Bosna a Hercegovina U19 ženy Bosna a Hercegovina U19 ženy 3-0 Rumunsko U19 ženy Rumunsko U19 ženy
Futbal Anglicko - Development League 2 45' Sheff Utd U21 [3] Sheff Utd U21 1-0 Reading U21 [4] Reading U21
Futbal Európa - priateľské zápasy 46' Asteras Tripolis Asteras Tripolis 1-1 PAS Gianena PAS Gianena
Futbal Sýrsky pohár 47'<sup>+5</sup> Tishreen Tishreen 0-2 Al Wathba SC Al Wathba SC
Futbal Poľsko - I. Liga 47'<sup>+3</sup> Odra Opole [18] Odra Opole 2-1 Sandecja Nowy Sacz [10] Sandecja Nowy Sacz
Futbal Slovenský pohár 61' Lokomotíva Devínska Nová Ves Lokomotíva Devínska Nová Ves 1-1 Rusovce Rusovce
Futbal Fínsko - Kolmonen 66' KPV Akatemia 2-0 SJK-j
Futbal Argentína - Liga rezervných tímov 81' Acassuso rezervný tím 2-0 Villa San Carlos rezervný tím
Futbal Južná Afrika - Premier 89' Moroka Swallows [14] Moroka Swallows 2-2 Cape Town City [15] Cape Town City
Futbal Nórsko - 3. divízia - skupina 4 91' Start 2 [11] Start 2 1-2 Fredrikstad 2 [5] Fredrikstad 2
Futbal Bulharsko - B PFG 93' FK Sozopol [18] FK Sozopol 2-1 Dunav Ruse [5] Dunav Ruse
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 1 - 05:00 TOR Raptors (Lic) Esports 0-0 LA Clippers (SpicyP) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 08/09 16:45 CHI Bulls (TOPBOY) Esports 0-0 IND Pacers (Blanc) Esports
Basketbal FIBA 3x3 Series - ženy 0 - 05:31 Rakúsko 3x3 ženy 8-5 Lotyšsko 3x3 ženy
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 2 - 01:20 PHX Suns (FREX) Esports 23-19 MIL Bucks (AM) Esports
Basketbal Ebasketball Battle - 4x5 min. 1 - 00:04 LA Clippers (SpicyP) Esports 82-83 CHI Bulls (TOPBOY) Esports
Basketbal Medzinárodný 2 - 01:44 Grécko Grécko 48-30 Španielsko Španielsko
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5 min. 1 - 02:05 BKN Nets (PK) Esports 6-8 PHI 76ers (BRADY) Esports
Volejbal Medzinárodné zápasy - ženy 20-25 Lotyšsko ženy Lotyšsko ženy 19-24 Rakúsko ženy Rakúsko ženy
Volejbal Panamerický pohár 23-25,23-25 Dominkánska republika 7-12 Spojené štáty americké Spojené štáty americké
Volejbal Hry islamskej solidarity 28-30,26-24,27-29 Pakistan Pakistan 3-2 Turecko Turecko
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 20:00 Kristianstads IK Kristianstads IK 0-0 Växjö Lakers HC Växjö Lakers HC
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 00:00 Mora IK Mora IK 0-0 Leksands IF Leksands IF
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 1 - 08:57 Sparta Praha Sparta Praha 1-0 HC Slavia Praha HC Slavia Praha
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 18:34 HC Děčín 0-5 Pirati Chomutov Pirati Chomutov
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 20:00 Rytíři Kladno Rytíři Kladno 3-0 ČEZ Motor České Budějovice ČEZ Motor České Budějovice
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 19:02 HC RT TORAX Poruba 2011 HC RT TORAX Poruba 2011 1-0 JKH GKS Jastrzebie JKH GKS Jastrzebie
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 17:28 Spišská Nová Ves Spišská Nová Ves 1-1 HC 21 Presov HC 21 Presov
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 16:32 GKS Tychy GKS Tychy 2-0 Podhale Nowy Targ Podhale Nowy Targ
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 17:52 HC Frydek Mistek HC Frydek Mistek 2-0 HC Zubr Přerov HC Zubr Přerov
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 14:04 Brno Brno 1-1 SK Horacka Slavia Trebic SK Horacka Slavia Trebic
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 3 - 20:00 HK Mladi Draci Sumperk U20 6-0 HC Frýdek-Místek U20
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 3 - 20:00 Vítkovice Vítkovice 1-0 Třinec Třinec
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 2 - 20:00 Litvínov Litvínov 4-2 Karlovy Vary Karlovy Vary
Hokej Priateľské klubové zápasy (iba základná hracia doba) 3 - 06:55 MHk 32 Liptovský Mikuláš MHk 32 Liptovský Mikuláš 7-4 HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad
Hádzaná Priateľské klubové 15:00 Dessau-Rosslauer HV 06 Dessau-Rosslauer HV 06 7-6 Banik Karvina Banik Karvina
Hádzaná Priateľské klubové 17:39 HC Sporta Hlohovec HC Sporta Hlohovec 9-9 HK Bojnice
Hádzaná Priateľské zápasy klubov - ženy 30:01 HC Tatran Stupava ženy 20-15 HK Hodonín ženy HK Hodonín ženy
Hádzaná Jordánska liga - ženy 30:00 Amman ženy 11-8 Wadi Sir ženy
Tenis ATP - Montreal 3-3 [22] Denis Shapovalov 5-7,6-6 Alex De Minaur [21]
Tenis ATP - Montreal 40-30 [76] Hugo Gaston 2-6,3-2 Jack Draper [82]
Tenis ATP - Montreal 0-15 [57] Marcos Giron 6-7,1-2 Roberto Bautista-Agut [18]
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra 0-0 Laboutkova/Zelnickova 0-0 Bhosale/Osborne
Tenis Challenger - San Maríno - mužská štvorhra 0-0 Poljicak/Serdarusic 0-0 Manafov/Prihodko
Tenis Challenger - Lima 0-0 [248] Arklon H D P Cordova 0-0 Pedja Krstin [440]
Tenis ITF - W25 Koksijde 30-15 Polina Bakhmutkina 1-1 Magali Kempen
Tenis ATP - Montreal 15-40 [16] Marin Čilić 1-0 Borna Coric [157]
Tenis ATP - Montreal [38] Aslan Karatsev 0-1 Maxime Cressy [31]
Tenis ITF - W25 Koksijde - ženská štvorhra 0-40 Drazic/Vanlangendonck 3-6,3-2 Girolami/Mareen
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra 40-15 Boehner/Pulchartova 0-2 Arias Manjon/Cortez Llorca
Tenis ITF - W60 San Bartolome De Tirajana - ženská štvorhra 0-15 Fita Boluda/Rus 3-0 Hayashi/Morisaki
Tenis ITF - M25 Columbus 15-0 Gianni Ross 3-0 Dan Martin
Tenis WTA - Concord 30-15 [213] Kayla Day 2-2 Bernarda Pera [56]
Tenis ATP - Montreal 0-15 [23] Pablo Carreno-Busta 3-2 Matteo Berrettini [14]
Tenis WTA - Toronto 30-15 [18] Veronika Kudermetova 1-3 Ajla Tomljanovic [72]
Tenis ATP - Montreal [147] Vasek Pospisil 2-3 Tommy Paul [34]
Tenis Challenger - Lima [94] Tomas Martin Etcheverry 1-1 Juan Sebastian Gomez [450]
Tenis ITF W60 San Bartolome De Tirajana [327] Malene Helgo 0-1 Giulia Gatto Monticone [279]
Tenis ITF - W25 Leipzig 15-40 Emily Welker 1-3 Katharina Hobgarski
Tenis ITF - M15 Cancun 30-30 Yahir Emiliano Moheno 1-2 Xiaofei Wang
Tenis ITF - M25 Guayaquil 30-15 Lorenzo Gagliardo 3-3 Angel Diaz Jalil
Tenis ITF - M25 Columbus 0-0 Kyle Edmund 3-4 Osgar O'Hoisin
Tenis ITF - M25 Padova - mužská štvorhra 0-0 Bosio/Speziali 5-2 Favero/Scomparin
Tenis ITF - M25 Guayaquil 0-0 Mateo B Reyes 6-1,0-0 Mateo Berta
Tenis ITF - M25 Padova - mužská štvorhra 0-0 Taylor/Whiting 4-6,0-0 Bertuccioli/Picchione
Tenis Challenger - Chicago 40-40 Ryan Harrison 5-3 Aziz Dougaz
Tenis Premier Padel - Argentína 30-30 Cremona/Cassetta 2-2 Blasco/De Pascual
Tenis ITF - M15 Monastir - mužská štvorhra 30-0 Libietis/Piatti 5-5 Gramaticopolo/Morolli
Tenis Challenger - Chicago A-40 [186] Enzo Couacaud 6-3,1-0 Zachary Svajda [333]
Tenis Challenger - Chicago [254] Li Tu 4-3 Aidan Mchugh [332]
Tenis ITF - M25 Guayaquil 0-0 Gonzalo Lama 5-2 John Moncada Salazar
Tenis ITF - M25 Columbus 0-0 Fnu Nidunjianzan 2-6,1-0 Sam Riffice
Tenis WTA - Concord [254] Renata Zarazua 2-6,1-3 Astra Sharma [200]
Tenis ITF - W15 Padova - ženská štvorhra 0-30 Crescenzi/Traversi 5-6 Mariani/Trevisan
Tenis ITF - M15 Cancun 0-0 Ajer Sher 4-6,1-1 Tyler Zink
Tenis ITF - M15 Frankfurt nad Mohanom 0-0 Sven Corbinais 2-6,1-4 Niklas Schell
Tenis ITF - M25 Columbus 0-30 Garrett Johns 1-6,0-0 James Tracy
Tenis Challenger - Meerbusch 15-15 [139] Jurij Rodionov 4-6,2-2 Damir Dzumhur [243]
Tenis ITF - M25 Padova - mužská štvorhra 30-15 Catini/Salomone 2-6,4-3 Santibanez/Stepanov
Tenis ITF - M25 Ystad - mužská štvorhra 0-0 Jermar/Pecak 6-1,3-6,0-1 Borg/Minasyan
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 15-30 Keshav Chopra 3-4 Millen Hurrion
Tenis ITF - M15 Eupen 0-0 Felix Gill 6-3,3-2 Romain Faucon
Tenis UTR Pro Tennis Series - Rio de Janeiro A-40 Lorenzo Esquici 4-2 Ryan A Dos Santos
Tenis UTR Pro Tennis Series - Atlanta - ženy 15-15 Nell Miller 3-3 Brienne Minor
Tenis UTR Pro Tennis Series - Atlanta - ženy 3-1 Elizabet Verizova 6-6 Eva Siska
Tenis ITF - W100 Landisville 0-0 Carolina Bohrer Martins 2-4 Hiroko Kuwata
Tenis Challenger - Lima 0-0 Patrick Kypson 5-7,4-2 Nick Chappell
Tenis ITF - M15 Cancun 15-40 Enrique Pena 2-4 Luis Carlos Alvarez Valdes
Tenis WTA - Toronto 0-15 [54] Anna Bondar 6-7,1-4 Elise Mertens [37]
Tenis WTA - Toronto [41] Sara Sorribes Tormo 7-6,0-2 Claire Liu [81]
Tenis WTA - Toronto - ženská štvorhra 15-15 Hozumi/Ninomiya 2-6,5-6 Heisen/Niculescu
Tenis WTA - Toronto 40-40 [96] Rebecca Marino 6-3,6-7,0-0 Qinwen Zheng [51]
Tenis ITF W60 San Bartolome De Tirajana 0-0 Carole Monnet 6-4,6-2 Chantal Sauvant
Tenis Challenger - Meerbusch 0-0 [364] Clement Tabur 6-4,2-6,0-0 Lukáš Klein [247]
Tenis Challenger - San Marino [246] Timofey Skatov 3-6,1-5 Alexander Weis [423]
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 0-0 Henry Lieberman 3-6,2-3 Johannus Monday
Tenis UTR Pro Tennis Series Atlanta 0-0 Will Mayew 6-4,1-2 Nicolas Kotzen
Tenis ITF - M25 Guayaquil Manuel M Salvo 7-5,5-3 Patricio Alvarado
Tenis UTR Pro Tennis Series - Rio de Janeiro 15-40 Rafael Tosetto 6-1,3-4 Ezequiel Simonit
Tenis ITF - W100 Landisville 0-0 [161] Jessy Rompies 4-6,3-3 Maegan Manasse [463]
Konské dostihy Sanlucar 08/09 17:30 Sanlucar (2. preteky) View
Konské dostihy Carlisle 08/09 17:15 Carlisle (3. preteky) View
Konské dostihy Finger Lakes 08/09 17:10 preteky - Finger Lakes View
Konské dostihy Belterra Park 08/09 17:04 preteky - Belterra Park View
Konské dostihy Chelmsford City 08/09 16:55 Chelmsford City (3. preteky) View
Konské dostihy Thistledown 08/09 16:50 preteky - Thistledown View
Konské dostihy Cabourg 08/09 16:42 Cabourg (2. preteky) View
Konské dostihy Sanlucar 08/09 16:40 Sanlucar (2. preteky) View
Konské dostihy Vittel 08/09 16:29 Vittel (5. preteky) View
Kriket Ireland vs Afghanistan - 1st Twenty20 Match 08/09 14:30 Írsko 47/0,168/7 Afganistan
Preteky chrtov Hove 08/09 17:02 Hove (14. preteky) View
Preteky chrtov Monmore 08/09 16:54 Monmore (14. preteky) View
Snooker British Open Qualifiers 2022 08/09 15:05 Julien Leclercq 2-3 Steven Hallworth
Snooker British Open Qualifiers 2022 08/09 15:00 Ashley Hugill 3-2 Robbie Williams
Stolný tenis Setka Cup Serhii Prus 0-0 Vladislav Yamchuk
Stolný tenis TT Cup David Mutl 0-0 Jakub Jares
Stolný tenis TT Cup Ihor Kuznetsov 0-0 Serhii Kubrak
Stolný tenis TT Cup Vladyslav Rybachok 0-0 Vladimir Sastin
Stolný tenis Setka Cup 11-6 Stepan Rejent 0-0 Tomas Liska
Stolný tenis TT Cup 12-14,11-4 Andrii Kaptanovskyi 0-0 Ihor Petryshyn
Stolný tenis Setka Cup - ženy 7-11 Alina Novosad 3-6 Iryna Aseieva
Stolný tenis Setka Cup 13-11,11-6,7-11 Vadim Horchakov 3-1 Dmytro Chernyshov
Stolný tenis TT Cup 11-13,11-5,6-11 Andrii Zeniuk 1-1 Vitalii Zharskiy
Stolný tenis Setka Cup 12-10,11-9 Volodymyr Siedin 5-7 Illia Valchuk
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Radek Krcal 5-0 Martin Mastera
Stolný tenis Setka Cup 7-11,11-8,14-12 Serhii Dovzhenko 0-0 Dmytro Khairov
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro Jan Skvrna 0-0 Miroslav Janca
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 8-11,11-8,11-13 Tomas Postelt 8-2 Lukas Jindrak
Stolný tenis Česká republika - Liga Pro 7-11,9-11,11-8,11-8 Josef Kutifel 7-9 Vojtech Koubek
Stolný tenis Setka Cup 9-11,11-5,11-8,13-15 Serhii Baranovskyi 3-5 Roman Cherevko
Stolný tenis TT Cup Petro Kolesnik 4-4 Oleksandr Brezytskyi
Stolný tenis Setka Cup Oleksii Hrymovskyi 7-9 Nazar Danyliuk
Stolný tenis Setka Cup 7-11,8-11,11-7 Serhii Baranovskyi 0-0 Roman Cherevko
Stolný tenis Setka Cup 11-13,4-11 Stepan Rejent 0-0 Tomas Liska
e-Športy CS:GO - WePlay Academy League 01:08 Spirit Academy 2-1 OG Academy
e-Športy LOL - Prime League Summer Playoffs 00:00 BIG BIG 0-1 Schalke 04 Schalke 04
e-Športy DOTA2 - PGL Arlington Major 28:35 PSG.LGD PSG.LGD 1-0 BOOM Esports
e-Športy LOL - Ultraliga Playoffs 00:00 AGO ROGUE 1-1 Zero Tenacity