Stolný tenis |
Česká republika - Extraliga |
05/02 18:00 |
Vit Kadlec v Michal Bankosz
|
|
3-1
|
|
Basketbal |
Basketbalové zápasy |
05/02 18:00 |
AL Manama U19 v Sitra U19
|
|
67-57
|
|
Hádzaná |
Taliansko - Serie A2 |
05/02 18:00 |
HC Molteno v ASD Romagna
|
|
33-21
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/02 18:00 |
Quilmes rezervný tím v Defensores de Belgrano rezervný tím
|
|
1-1
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Brasilia |
05/02 18:00 |
Brouwer/Meeuwsen v Grimalt/Grimalt
|
|
2-0
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
05/02 18:00 |
Ronit Bhanja v Miad Lotfijanabadi
|
|
3-1
|
|
e-Športy |
DOTA2 - European Pro League |
05/02 18:00 |
One Move v MOUZ
|
|
0-2
|
|
Tenis |
ITF - W35 Anapoima |
05/02 18:00 |
Fernanda Labrana v Carolina Alves
|
|
2-6,2-6
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 18:00 |
Michal Skorski v Piotr Strus
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 18:00 |
Radomir Vavrecka v Petr Jochym
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 18:00 |
Tomas Regner v Jiri Svec
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 18:00 |
Michal Varecka v Yurii Holovatiuk
|
|
0-3
|
|
Plážový volejbal |
Beach Pro Tour Brasilia |
05/02 18:00 |
Wickler/Ehlers v Horl/Horst
|
|
2-0
|
|
e-Športy |
CS2 - CCT Europe Series 2 |
05/02 18:00 |
Endpoint v MOUZ NXT
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Argentína - Torneo Promocional Amateur |
05/02 18:00 |
Atletico Camioneros v Estrella del Sur Alejandro Korn
|
|
2-0
|
|
Basketbal |
Francúzsko - Nationale 1 |
05/02 18:00 |
C’Chartres Basket M v Vendee Challans Basket
|
|
91-63
|
|
Tenis |
ITF - W35 Boca Raton - ženská dvojhra |
05/02 18:00 |
Bowers/Daniel v Frodin/Lam
|
|
7-5,6-4
|
|
Tenis |
ITF - W35 Boca Raton - ženská dvojhra |
05/02 18:00 |
Kononova/McAdoo v Anazagasty-Pursoo/Ekstrand
|
|
6-3,6-4
|
|
Futbal |
Nemecko - Landesliga |
05/02 18:00 |
SF Niederwenigern v SV Scherpenberg
|
|
0-0
|
|
Futbal |
Nemecko - Landesliga |
05/02 18:00 |
Blau-Weiss Mintard v SGS Essen-Schönebeck
|
|
View
|
|
Tenis |
ATP - Madrid |
05/02 18:00 |
Daniil Medvedev v Jiri Lehecka
|
|
away
|
|
Konské dostihy |
Chelmsford City |
05/02 18:00 |
Chelmsford City (1. preteky) v
|
|
View
|
|
Basketbal |
Španielsko - Liga - ženy |
05/02 18:00 |
Zaragoza ženy v Valencia ženy
|
|
53-80
|
|
e-Športy |
VALORANT - VCT EMEA |
05/02 18:00 |
Natus Vincere v Fnatic
|
|
2-1
|
|
Basketbal |
Slovinsko - SKL |
05/02 18:00 |
Ilirija v KK Sencur
|
|
67-75
|
|
e-Športy |
SCII - ESL Masters Americas |
05/02 18:00 |
Future v Astrea
|
|
View
|
|
Futbal |
Anglicko - U21 Premier League Cup |
05/02 18:00 |
Tottenham U21 v Nottm Forest U21
|
|
4-3
|
|
Basketbal |
Izrael - Národná liga |
05/02 18:00 |
Ironi Nahariya v Maccabi Raanana
|
|
83-74
|
|
Futbal |
Brazília - Campeonato Gaucho 2 |
05/02 18:00 |
Futebol Com Vida v EC Pelotas
|
|
Postponed
|
|
Basketbal |
Francúzsko - LFB - ženy |
05/02 18:00 |
Landerneau Bretagne Basket Women v La Roche Vendee BC Women
|
|
70-42
|
|
Basketbal |
Francúzsko - LFB - ženy |
05/02 18:00 |
Saint Amand ženy v Flammes Carolo Basket ženy
|
|
58-82
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/02 18:00 |
Huracan rezervný tím v Boca Juniors rezervný tím
|
|
1-5
|
|
Futbal |
Brazília - Serie A - ženy |
05/02 18:00 |
America MG ženy v Bragantino ženy
|
|
1-1
|
|
Futbal |
Brazília - Serie A - ženy |
05/02 18:00 |
Flamengo RJ ženy v Botafogo RJ ženy
|
|
3-2
|
|
Futbal |
Island - Premier League - ženy |
05/02 18:00 |
Valur Reykjavík ženy v Vikingur Reykjavik ženy
|
|
7-2
|
|
Futbal |
Island - Premier League - ženy |
05/02 18:00 |
Thor KA Akureyri ženy v Throttur Reykjavik ženy
|
|
2-1
|
|
Futbal |
Tanzánia - Premier Liga |
05/02 18:00 |
Namungo FC v Geita Gold
|
|
Postponed
|
|
Futbal |
Saudská Arábia - Pro League |
05/02 18:00 |
Al Fateh SC v Al Riyadh
|
|
2-2
|
|
Futbal |
Saudská Arábia - Pro League |
05/02 18:00 |
Al Ahli Jeddah v Damac FC
|
|
4-1
|
|
Šípky |
Dubai Masters |
05/02 17:58 |
Kirk Sheppard v Par Riihonen
|
|
3-0
|
|
Preteky chrtov |
Newcastle EVE |
05/02 17:56 |
Newcastle - večer (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 17:55 |
Lukasz Jarocki v Marcin Litwiniuk
|
|
3-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:55 |
Andrii Homylko v Hryhorii Kulishov
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:55 |
Volodymyr Ivasiv v Myroslav Loboda
|
|
3-1
|
|
Preteky chrtov |
Valley EVE |
05/02 17:53 |
Valley EVE (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 17:50 |
David Nosek v Martin Novak
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:50 |
Dmytro Prokopenko v Andrey Troyan
|
|
1-3
|
|
Konské dostihy |
Hipo Chile |
05/02 17:50 |
Hipo Chile v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Doncaster |
05/02 17:50 |
Doncaster (6. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Monmore EVE |
05/02 17:49 |
Monmore - večer (5. preteky) v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Suffolk Downs E |
05/02 17:47 |
Suffolk Downs EVE (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Tenis |
ITF - W100 Bonita Springs |
05/02 17:45 |
Iva Jovic v Jamie Loeb
|
|
6-1,6-3
|
|
Stolný tenis |
WTT - Saudi Smash - kval. |
05/02 17:45 |
Siu Hang Lam v Deni Kozul
|
|
0-3
|
|
e-Športy |
CS2 - ESL Pro League |
05/02 17:45 |
ENCE v Monte
|
|
2-0
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:45 |
Jiri Tichy v Jan Simecek Jr
|
|
3-1
|
|
Konské dostihy |
Churchill Downs |
05/02 17:45 |
preteky - Churchill Downs v
|
|
View
|
|
Futbal |
Írsko - Leinster Senior League |
05/02 17:45 |
Ballymun United v Liffey Wanderers
|
|
1-2
|
|
Futbal |
Írsko - Munster Senior League |
05/02 17:45 |
Avondale United v Rockmount
|
|
0-1
|
|
Basketbal |
Španielsko - Liga - ženy |
05/02 17:45 |
Uni Girona ženy v Perfumerias Avenida ženy
|
|
73-61
|
|
Futbal |
Jordánska liga |
05/02 17:45 |
Al-Wehdat v Al Salt
|
|
3-0
|
|
Hokej |
Euro Hockey Tour |
05/02 17:45 |
Švédsko v Švajčiarsko
|
|
2-1
|
|
Preteky chrtov |
Hove EVE |
05/02 17:44 |
Hove - večer (8. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Chantilly |
05/02 17:42 |
Chantilly (2. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 17:40 |
Ivan Gonzalez v Oscar I Alonso
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:40 |
Oleksandr Mytsyk v Yaroslav Kovshun
|
|
3-0
|
|
Konské dostihy |
Gulfstream |
05/02 17:39 |
preteky - Gulfstream v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Newcastle EVE |
05/02 17:38 |
Newcastle - večer (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 17:35 |
Piotr Zwolinski v Grzegorz Mucha
|
|
3-1
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženy - kvalifikácia |
05/02 17:35 |
Ann-Sofie Husher Ruus v Margaux Lasis
|
|
2-0
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženy - kvalifikácia |
05/02 17:35 |
Mariana Paiva v Nana Hisaminato
|
|
0-2
|
|
Bedminton |
Luxembourg Open - ženy - kvalifikácia |
05/02 17:35 |
Leana Laurent v Sofie Karmann
|
|
0-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:35 |
Ruslan Serhyenko v Vitalii Ryndia
|
|
3-2
|
|
Tenis |
Challenger - Porto Alegre |
05/02 17:35 |
Ergi Kirkin v Bruno Kuzuhara
|
|
3-6,6-4,6-2
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 17:35 |
Mariusz Koczyba v Jaroslaw Rolak
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:35 |
Alexander Tuzhylin v Anton Molochko
|
|
0-3
|
|
Konské dostihy |
Punchestown |
05/02 17:35 |
Punchestown (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Bejzbal |
MLB |
05/02 17:35 |
SF Giants v BOS Red Sox
|
|
3-1
|
|
Preteky chrtov |
Valley EVE |
05/02 17:34 |
Valley EVE (3. preteky) v
|
|
View
|
|
Konské dostihy |
Belmont At The |
05/02 17:34 |
Belmont At The Big A v
|
|
View
|
|
Preteky chrtov |
Monmore EVE |
05/02 17:32 |
Monmore - večer (5. preteky) v
|
|
View
|
|
Futsal |
Brazílsky pohár |
05/02 17:30 |
Tabocao Vila Nova TO v Sampaio Araioense
|
|
6-0
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 17:30 |
Gunar Krauter v Radim Pavelka
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 17:30 |
Martin Zizka v Tomas Pelikan
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 17:30 |
Pavel Wawrosz v Filip Sikora
|
|
1-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Liga Pro |
05/02 17:30 |
Vojtech Koubek v Tomas Postelt
|
|
3-1
|
|
Tenis |
ITF - W100 Bonita Springs |
05/02 17:30 |
Timea Babos v Sophie Chang
|
|
7-5,6-3
|
|
Stolný tenis |
TT Cup |
05/02 17:30 |
Krzysztof Zapala v Andrzej Krezel
|
|
2-3
|
|
Stolný tenis |
Česká republika - Extraliga |
05/02 17:30 |
Ondrej Kveton v Antonin Gavlas Junior
|
|
3-2
|
|
Stolný tenis |
Setka Cup |
05/02 17:30 |
Petr Kolesnik v Nikita Priadko
|
|
1-3
|
|
Volejbal |
Maďarsko - Regionálna liga |
05/02 17:30 |
Közgáz SC DSK v Hycomat
|
|
3-0
|
|
Volejbal |
Maďarsko - Regionálna liga - ženy |
05/02 17:30 |
SE SK ženy v HFH SE-KRE ženy
|
|
3-1
|
|
Tenis |
UTR Pro - Boca Raton |
05/02 17:30 |
Marcel Volz v Shaheed Alam
|
|
7-5,7-6
|
|
Tenis |
UTR Pro - Boca Raton |
05/02 17:30 |
Andrej Krajcik v Aleksa Ciric
|
|
3-6,2-5
|
|
Stolný tenis |
WTT - Saudi Smash - ženy - kval. |
05/02 17:30 |
Ho Ching Lee v Audrey Zarif
|
|
3-1
|
|
Stolný tenis |
TT Star Series |
05/02 17:30 |
Alexandru Rosu v Jakub Seibert
|
|
1-3
|
|
Tenis |
Challenger - Cagliari |
05/02 17:30 |
Frances Tiafoe v Federico Coria
|
|
1-6,5-7
|
|
Stolný tenis |
TT Elite Series |
05/02 17:30 |
Grzegorz Felkel v Damian Korczak
|
|
3-1
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/02 17:30 |
CA Atlas rezervný tím v CA Claypole rezervný tím
|
|
0-5
|
|
Futbal |
Argentína - Liga rezervných tímov |
05/02 17:30 |
Cañuelas FC rezervný tím v Villa San Carlos rezervný tím
|
|
3-0
|
|
Basketbal |
Taliansko - A2 - ženy |
05/02 17:30 |
Treviso ženy v San Giorgio Mantova ženy
|
|
59-55
|
|