Date R Domáci v Hostia -
10/09 22:20
14
Malek Jaziri v Connor Farren
6-3,3-6,6-4
10/09 21:25
14
[382] Alexandr Cozbinov v Strong Kirchheimer
[484]
6-4,6-2
10/09 21:15
14
Tennys Sandgren v Daniil Glinka
6-4,7-5
10/09 21:00
14
Alex Michelsen v Nathan Ponwith
6-1,6-4
10/09 19:55
14
Omni Kumar v August Holmgren
2-6,3-6
10/09 19:35
14
Sam Riffice v Jack Pinnington Jones
6-3,6-4
10/09 19:35
14
Simon Carr v Martin Damm
3-6,4-6
10/09 17:00
14
Ezekiel Clark v Yuta Kikuchi
1-6,6-4,6-3
10/09 17:00
14
Colin Markes v Alfredo Perez
6-3,5-7,3-6
10/09 17:00
14
Gage Brymer v Roy Smith
6-3,5-7,6-3
10/13 18:00
29
Steve Johnson v Christopher O'Connell
4-6,4-6
10/12 20:10
28
Steve Johnson v Brandon Nakashima
3-6,6-1,6-2
10/12 18:00
28
[192] Christopher O'Connell v Kevin King
[399]
6-3,7-6
10/12 02:00
27
[99] Steve Johnson v Darian King
[171]
6-1,6-1
10/11 23:00
27
Taro Daniel v Brandon Nakashima
6-7,6-7
10/11 21:40
27
[192] Christopher O'Connell v Jack Draper
[340]
6-2,6-3
10/11 19:05
27
[163] Peter Polansky v Kevin King
[399]
3-6,6-7
10/11 02:00
26
[340] Jack Draper v Donald Young
[233]
6-3,7-6
10/10 23:00
26
[99] Steve Johnson v Evan King
[358]
6-3,6-2
10/10 22:35
26
[147] Emilio Gomez v Christopher O'Connell
[192]
1-6,2-6
10/10 20:10
26
Brandon Nakashima v James Duckworth
7-6,7-5
10/10 18:40
26
[399] Kevin King v Denis Kudla
[107]
6-2,6-3
10/10 18:40
26
[111] Taro Daniel v Maxime Cressy
[220]
1-6,7-6,6-3
10/10 17:00
26
[163] Peter Polansky v Nicola Kuhn
[174]
6-4,6-4
10/10 17:00
26
[171] Darian King v Blaz Rola
[131]
6-4,6-2
10/10 02:30
25
[210] Jack Sock v Jack Draper
[340]
6-3,6-7,3-6
10/09 21:25
25
Dennis Novikov v Brandon Nakashima
2-6,4-6
10/09 21:25
25
[163] Peter Polansky v Alexander Ritschard
[410]
6-3,5-7,6-4
10/09 20:30
25
Thai-Son Kwiatkowski v Brandon Nakashima
Cancelled
10/09 20:10
25
Alexander Sarkissian v Donald Young
6-2,4-6,0-6
**Challenger – Fairfield**
**Termín:** [dátum začiatku] – [dátum konca]
**Miesto:** Fairfield, Kalifornia, USA
**Povrch:** Tvrdý
**Dotácia:** 50 000 USD
**Kategória:** Challenger
**Herný systém:** Vyraďovací turnaj
**Hlavná súťaž:** 32 hráčov v dvojhre a 16 párov vo štvorhre
**Kvalifikácia:** 16 hráčov v dvojhre
**Víťazi predchádzajúceho ročníka:**
* Dvojhra: [meno víťaza]
* Štvorhra: [mená víťazného páru]
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept