Date | R | Domáci v Hostia | - |
11/19 14:00 |
29 |
[101] Oceane Dodin v Alexandra Eala
[204] |
6-1,7-5
|
11/18 16:45 |
28 |
[371] Hanne Vandewinkel v Oceane Dodin
[101] |
1-6,3-6
|
11/18 14:00 |
28 |
[114] Anna-Lena Friedsam v Alexandra Eala
[204] |
5-7,6-4,2-6
|
11/17 18:00 |
27 |
Clara Tauson v Hanne Vandewinkel
|
Walkover
|
11/17 16:00 |
27 |
[101] Oceane Dodin v Sofia Costoulas
[297] |
6-2,7-5
|
11/17 10:00 |
27 |
[488] Amelie Van Impe v Anna-Lena Friedsam
[114] |
4-6,2-6
|
11/17 09:55 |
27 |
[204] Alexandra Eala v Jasmijn Gimbrere
[219] |
6-3,6-2
|
11/16 17:00 |
26 |
[101] Oceane Dodin v Mona Barthel
[247] |
6-2,6-4
|
11/16 16:00 |
26 |
[204] Alexandra Eala v Johanne C Svendsen
[451] |
6-3,6-1
|
11/16 13:00 |
26 |
[501] Elena Milovanovic v Anna-Lena Friedsam
[114] |
6-7,4-6
|
11/16 12:50 |
26 |
[85] Clara Tauson v Yuliya Hatouka
[229] |
6-0,6-0
|
11/16 11:05 |
26 |
[219] Jasmijn Gimbrere v Julia Avdeeva
[244] |
6-3,6-4
|
11/16 10:35 |
26 |
[299] Magali Kempen v Hanne Vandewinkel
[371] |
7-5,1-6,2-6
|
11/16 08:55 |
26 |
[453] Anouk Koevermans v Amelie Van Impe
[488] |
1-6,3-6
|
11/16 08:50 |
26 |
Sofia Costoulas v Veronika Podrez
|
6-3,3-6,6-1
|
11/15 18:15 |
25 |
[388] Marie Weckerle v Anna-Lena Friedsam
[114] |
4-6,0-6
|
11/15 16:55 |
25 |
[85] Clara Tauson v Lesley Pattinama Kerkhove
[220] |
6-1,6-1
|
11/15 15:45 |
25 |
[244] Julia Avdeeva v Jaqueline A Cristian
[98] |
7-6,4-6,6-3
|
11/15 13:00 |
25 |
Yuliya Hatouka v Amandine Monnot
|
7-5,6-4
|
11/15 12:55 |
25 |
[267] Antonia Ruzic v Sofia Costoulas
[297] |
4-6,7-6,1-6
|
11/15 10:30 |
25 |
[371] Hanne Vandewinkel v Daria Snigur
[124] |
6-3,6-2
|
11/15 09:00 |
25 |
Veronika Podrez v Zeynep Sonmez
|
6-0,2-6,6-1
|
11/15 08:50 |
25 |
[299] Magali Kempen v Katarina Kozarov
[307] |
3-6,6-4,6-4
|
11/14 17:00 |
25 |
Alexandra Eala v Angelina Wirges
|
6-3,6-2
|
11/14 16:00 |
25 |
[395] Vivian Wolff v Jasmijn Gimbrere
[219] |
6-4,4-6,2-6
|
11/14 13:00 |
25 |
[451] Johanne C Svendsen v Nikola Bartunkova
[272] |
6-3,6-3
|
11/14 13:00 |
25 |
Julia Middendorf v Mona Barthel
|
Walkover
|
11/14 10:35 |
25 |
[501] Elena Milovanovic v Ziva Falkner
[423] |
4-6,6-2,6-3
|
11/14 10:20 |
25 |
[132] Rebecca Sramkova v Anouk Koevermans
[453] |
3-6,6-1,4-6
|
11/14 09:00 |
25 |
Amelie Van Impe v Amelia Waligora
|
6-2,6-2
|
**ITF - W40 Petange**
Turnaj ITF W40 Petange je profesionálny tenisový turnaj, ktorý sa koná na antukových kurtoch v meste Petange v Luxembursku. Ide o turnaj zaradený do série ITF Women's World Tennis Tour, ktorá poskytuje platformu pre rozvíjajúce sa tenisové talenty a pomáha im postupovať v rebríčku WTA.
Turnaj ITF W40 Petange priťahuje každoročne silné hráčky, medzi ktoré patria držiteľky titulov WTA a sľubné vychádzajúce hviezdy. Hráčky súťažia o finančnú odmenu a body do rebríčka, pričom víťazka získava 40 bodov WTA.
Turnaj ITF W40 Petange ponúka vzrušujúce tenisové zápasy a zároveň vytvára skvelú atmosféru pre fanúšikov a hráčky. Je to jedinečná príležitosť sledovať špičkový tenis zblízka a podporiť budúce tenisové hviezdy.