Date R Domáci v Hostia -
07/03 10:20
62
Roman Blokhin v Denis Merkulov
6-4,1-6,6-3
07/03 10:20
62
Alexey Nesterov v Ilgiz Valiev
6-3,6-4
07/03 10:00
62
Vladimir Korolev v Maxim Geraskin
6-1,6-2
07/03 09:50
62
Saida'lo Saidkarimov v Dmitry Mnushkin
7-6,6-7,3-6
07/03 08:30
62
Ruslan Mugtasimov v Yahor Yatsyk
3-6,1-6
07/03 08:30
62
Victor Baluda v Alexander Pavlioutchenkov
6-1,6-1
07/03 08:30
62
Artur Shakhnubaryan v Sergey Bolotov
6-4,6-3
07/03 08:30
62
Daniiar Duldaev v Ivan Mikhaylyuk
6-3,6-4
07/02 07:00
62
Vladimir Korolev v Philipp Skvortsov
7-6,6-0
07/02 07:00
62
Roman Blokhin v Sergei Lysov
6-2,6-0
07/02 07:00
62
Artur Shakhnubaryan v Anton Desyatnik
6-3,6-2
07/02 07:00
62
Saida'lo Saidkarimov v Bulat Galiev
6-4,6-4
07/02 07:00
62
Mihail Khaldeev v Ruslan Mugtasimov
7-5,2-6,2-6
07/02 07:00
62
Denis Merkulov v Artem Strokan
6-2,6-1
07/02 07:00
62
Vladislav Ivanov v Ilgiz Valiev
4-6,4-6
07/02 07:00
62
Sergey Bolotov v Dmitry Myagkov
6-3,4-6,6-1
07/02 07:00
62
Pavel Filin v Dmitry Mnushkin
1-6,4-6
07/02 07:00
62
Ivan Mikhaylyuk v Nikita Valentsev
6-1,6-1
07/02 07:00
62
Vladimir Polyakov v Alexey Nesterov
7-5,3-6,2-6
07/02 07:00
62
Anton Chekhov v Yahor Yatsyk
3-6,4-6
07/01 07:00
62
Sergei Lysov v Davud Amirov
4-6,6-2,6-0
07/01 07:00
62
Anton Desyatnik v Maksim Zubkou
6-1,6-4
07/01 07:00
62
Anton Chekhov v Maxim Krapivin
6-3,6-1
07/01 07:00
62
Bulat Galiev v Philipp Klimov
6-1,6-2
07/01 07:00
62
Vladislav Ivanov v Svyatoslav Shainyan
6-2,6-1
07/01 07:00
62
Ivan Mikhaylyuk v Egor Shutov
6-2,6-1
07/01 07:00
62
Denis Merkulov v Ramazan Nureev
7-6,6-2
07/04 07:00
44
Nikita Mishin v Mihail Khaldeev
7-6,3-6,4-6
07/04 07:00
44
Artur Shakhnubaryan v Denis Klok
5-7,3-6
07/04 07:00
44
Vladimir Korolev v Sagadat Ayap
6-3,6-4
**ITF Russia F3 Qual**
* **Datum:** 18. - 24. 5. 2023
* **Miesto:** Kazaň, Rusko
* **Povrch:** Antuka
* **Cena:** 15 000 USD
**Kvalifikácia**
* Kvalifikácia sa bude hrať od 18. do 20. mája 2023.
* Bude sa hrať v pavúku na šesť kôl.
* Dvoch najlepších hráčov z kvalifikácie postúpi do hlavnej súťaže.
**Hlavná súťaž**
* Hlavná súťaž sa bude hrať od 21. do 24. mája 2023.
* Bude sa hrať v pavúku na 32 hráčov.
* Osem najlepších hráčov z kvalifikácie postúpi do hlavnej súťaže.
**Dotácie**
* Víťaz: 2 160 USD
* Finalista: 1 260 USD
* Semifinalisti: 750 USD
* Štvrťfinalisti: 425 USD
* Druhé kolo: 255 USD
* Prvé kolo: 150 USD
**Body**
* Víťaz: 10 bodov
* Finalista: 6 bodov
* Semifinalisti: 4 body
* Štvrťfinalisti: 2 body
* Druhé kolo: 1 bod
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.
Accept