Date | R | Domáci v Hostia | - |
06/22 17:45 |
26 |
Santiago Rodriguez Taverna v Mauricio Echazu
|
6-7,5-7
|
06/22 17:05 |
26 |
Matias Zukas v Alejandro Gomez
|
6-4,6-4
|
06/22 17:00 |
26 |
Gonzalo Villanueva v Alejandro Mendoza
|
6-1,6-1
|
06/22 16:55 |
26 |
Roberto Cid Subervi v Felipe Mantilla
|
6-4,2-6,6-4
|
06/22 15:00 |
26 |
Juan Sebastian Gomez v Wilfredo Gonzalez
|
6-4,6-4
|
06/22 15:00 |
26 |
Roberto Quiroz v Naoki Nakagawa
|
6-7,6-3,6-2
|
06/22 15:00 |
26 |
Cristian Rodriguez v Federico Coria
|
1-6,5-7
|
06/22 15:00 |
26 |
Michel Vernier v Facundo Mena
|
5-7,2-6
|
06/21 19:05 |
25 |
Nicolas Mejia v Facundo Mena
|
6-7,6-7
|
06/21 18:25 |
25 |
Jorge Montero v Roberto Cid Subervi
|
4-6,6-4,5-7
|
06/21 18:20 |
25 |
Daniel Mora v Naoki Nakagawa
|
0-6,1-6
|
06/21 17:00 |
25 |
Jose Daniel Bendeck v Felipe Mantilla
|
3-6,3-6
|
06/21 16:50 |
25 |
Mauricio Astorga v Federico Coria
|
3-6,0-6
|
06/21 16:45 |
25 |
Alejandro Tabilo v Wilfredo Gonzalez
|
6-2,5-7,2-6
|
06/21 15:00 |
25 |
Victor Nunez v Alejandro Gomez
|
3-6,0-6
|
06/21 15:00 |
25 |
Juan Sebastian Gomez v Felipe Escobar
|
6-2,6-4
|
06/21 15:00 |
25 |
Roberto Quiroz v Michael Quintero
|
6-7,7-5,6-2
|
06/21 15:00 |
25 |
Matias Zukas v Gaston-Arturo Grimolizzi
|
6-4,6-2
|
06/20 21:00 |
25 |
Luis Patino v Cristian Rodriguez
|
7-6,2-6,0-6
|
06/20 18:55 |
25 |
Luis Valero v Mauricio Echazu
|
4-6,5-7
|
06/20 18:35 |
25 |
Michel Vernier v Juan Pablo Varillas
|
Retired
|
06/20 18:20 |
25 |
Christopher Diaz-Figueroa v Santiago Rodriguez Taverna
|
7-5,3-6,2-6
|
06/20 18:05 |
25 |
Maximiliano Estevez v Gonzalo Villanueva
|
4-6,3-6
|
06/20 17:10 |
44 |
Wilfredo Gonzalez v Rodrigo Echavarria
|
6-2,6-3
|
06/20 16:45 |
44 |
Michael Quintero v William J M. Granados
|
6-3,6-2
|
06/20 16:30 |
44 |
Naoki Nakagawa v Ivar Jose Aramburu Contreras
|
6-3,6-1
|
06/20 15:10 |
44 |
Felipe Escobar v Jose Antonio Rodriguez Rodriguez
|
6-4,2-6,6-1
|
06/20 15:00 |
44 |
Victor Nunez v Pedro Uribe
|
6-2,6-3
|
06/20 15:00 |
44 |
Roberto Cid Subervi v Esteban Bruna
|
6-2,6-0
|
06/20 15:00 |
44 |
Mauricio Astorga v Carlos A Sepulveda Navarro
|
6-2,7-5
|
**ITF Kolumbia F2**
Medzinárodný tenisový turnaj ITF Kolumbia F2 je mužský tenisový turnaj Futures, ktorý sa koná v meste Armenia v Kolumbii. Turnaj je súčasťou okruhu ITF Men's Circuit a hrá sa na antukových kurtoch.
**História**
Turnaj ITF Kolumbia F2 sa prvýkrát konal v roku 2019. Úvodným víťazom dvojhry sa stal Kolumbijčan Alejandro González.
**Formát**
Turnaj sa hrá v dvojhre a štvorhre. Kvalifikácia sa hrá na 32 miest, pričom do hlavného turnaja postupuje šestnásť hráčov. Hlavná súťaž dvojhry pozostáva z 32 hráčov a hlavná súťaž štvorhry z 16 tímov.
**Víťazi**
**Dvojhra**
* 2022: Thiago Agustin Tirante (Argentína)
* 2021: Nicolás Mejía (Kolumbia)
* 2020: Nicolas Alvarez (Peru)
* 2019: Alejandro González (Kolumbia)
**Štvorhra**
* 2022: Nicolás Mejía (Kolumbia) / Pedro Boscardin Dias (Brazília)
* 2021: Alejandro Gómez (Kolumbia) / Nicolás Mejía (Kolumbia)
* 2020: Carlos Eduardo Severino (Brazília) / Alejandro Tabilo (Čile)
* 2019: Nicolás Mejía (Kolumbia) / Alejandro Tabilo (Čile)
**Zaujímavosti**
* Turnaj ITF Kolumbia F2 je jedným z najvýznamnejších tenisových turnajov v Kolumbii.
* Turnaj sa od roku 2019 koná každoročne, s výnimkou roku 2020, keď bol zrušený kvôli pandémii COVID-19.
* Turnaj sa teší vysokej účasti hráčov z celého sveta, vrátane Kolumbie, Argentíny, Brazílie a Peru.