3x3 Liga Pro 01/07 07:20 - Rubin-pro 3x3 v Ural 3x3 W 14-21
3x3 Liga Pro 12/26 07:00 - Amkar-pro 3x3 v Ural 3x3 - View
3x3 Liga Pro 12/20 10:00 - Amkar-pro 3x3 v Ural 3x3 W 15-21
3x3 Liga Pro 12/03 10:00 - Lokomotiv-pro 3x3 v Ural 3x3 W 17-21
3x3 Liga Pro 11/07 09:30 - Ural 3x3 v Enisey-pro 3x3 W 21-18
3x3 Liga Pro 11/02 09:03 - Amkar-pro 3x3 v Ural 3x3 L 20-15
3x3 Liga Pro 10/30 09:37 - Ural 3x3 v Akhmat-pro 3x3 L 7-21
3x3 Liga Pro 10/10 10:17 - Lokomotiv-pro 3x3 v Ural 3x3 W 19-21
3x3 Liga Pro 10/04 08:30 - Amkar-pro 3x3 v Ural 3x3 W 17-22
3x3 Liga Pro 10/04 07:30 - Ural 3x3 v Rostov-pro 3x3 L 20-21
3x3 Liga Pro 09/06 09:23 - Lokomotiv-pro 3x3 v Ural 3x3 L 22-11
3x3 Liga Pro 09/04 09:54 - Ural 3x3 v Lokomotiv-pro 3x3 W 22-19
Ural 3x3 je basketbalový tím reprezentujúci Sverdlovskú oblasť v Rusku. Tím bol založený v roku 2020 a v tom istom roku sa stal prvým ruským tímom, ktorý vyhral turnaj Majstrovstiev Európy 3x3. Súčasným trénerom tímu je Vladimir Kokoshkov, bývalý tréner tímu NBA Utah Jazz.

Ural 3x3 má vo svojej zostave niekoľkých špičkových hráčov 3x3, vrátane Alexandra Zueva, Aleksandra Vovkoduva a Makarima Akhmedova. Tím je známy svojou rýchlou, atletickou hrou a vynikajúcimi streleckými schopnosťami.

V roku 2021 sa Ural 3x3 zúčastnil olympijských hier v Tokiu, kde skončil na 4. mieste. Tím bol jedným z favoritov na medailu, ale prehral v semifinále proti Lotyšsku a následne v zápase o bronz proti Srbsku.

Ural 3x3 je jedným z najlepších tímov 3x3 na svete a má potenciál na ďalšie úspechy. Tím bude určite tímom, ktorý treba sledovať na budúcoročných Majstrovstvách sveta 3x3.