Király Szabadidősport Egyesület is a professional football club based in Szombathely, Vas County, Hungary. The club competes in the Vas county league.

History

The club was founded by former Hungarian international footballer Gábor Király.

Király Sze je maďarský futbalový klub, ktorý sídli v meste Szeged. Klub bol založený v roku 1900. V súčasnosti hrá v najvyššej maďarskej lige, OTP Bank Liga.

Király Sze patrí medzi najúspešnejšie maďarské futbalové kluby. Je štvornásobným víťazom maďarského pohára a raz vyhral maďarskú ligu. V európskych súťažiach sa klub predstavil v Pohári UEFA, Pohári víťazov pohárov a Intertoto Cupe.

Domácim štadiónom Király Sze je Szent Gellért Fórum, ktorý má kapacitu 8 000 miest.

Najznámejšími hráčmi Király Sze boli László Kubala, Ferenc Puskás a József Bozsik.