Af Young Football Talents

Results

Európa - priateľské zápasy 04/10 11:00 - Chaika Petropavlovskaya v Af Young Football Talents L 6-0

**Af Young Football Talents**

Af Young Football Talents je futbalový klub, ktorý sa nachádza v meste Banská Bystrica. Klub bol založený v roku 2010 a odvtedy sa stal jedným z najúspešnejších futbalových klubov v regióne.

Af Young Football Talents má niekoľko tímov, ktoré súťažia v rôznych vekových kategóriách. Najúspešnejším tímom klubu je tím do 19 rokov, ktorý v roku 2019 vyhral slovenskú ligu do 19 rokov. Klub má tiež silný tím do 17 rokov, ktorý v roku 2018 skončil na druhom mieste v slovenskej lige do 17 rokov.

Af Young Football Talents má za cieľ rozvíjať mladých futbalistov a pomôcť im dosiahnuť ich plný potenciál. Klub má tím skúsených trénerov, ktorí sú odhodlaní pomôcť hráčom zlepšiť ich zručnosti a vedomosti o hre.

Klub má tiež silné väzby s miestnou komunitou. Af Young Football Talents organizuje pravidelné futbalové tábory a podujatia pre deti všetkých vekových kategórií. Klub sa tiež venuje charitatívnej činnosti a podporuje miestne organizácie, ktoré pomáhajú mladým ľuďom v núdzi.

Ak hľadáte futbalový klub pre vaše dieťa, ktorý je odhodlaný rozvíjať mladých futbalistov, Af Young Football Talents je skvelou voľbou. Klub má skúsených trénerov, silné väzby s miestnou komunitou a záväzok pomáhať hráčom dosahovať ich plný potenciál.