Results

Vietnamský pohár U23 12/27 08:00 - Chicken Drunk U23 v Chicken Dunk U23 L 65-76
Vietnamský pohár U23 12/26 08:00 - Thang Long Warriors 2 U23 v Chicken Drunk U23 W 78-90
Vietnamský pohár U23 12/25 08:00 - Chicken Drunk U23 v Thang Long Warriors 2 U23 W 75-50
Vietnamský pohár U23 12/24 12:30 - Chicken Drunk U23 v PKKQ U23 L 38-76
Vietnamský pohár U23 12/24 08:00 - Chicken Drunk U23 v Ba Dinh U23 L 71-90
Vietnamský pohár U23 12/23 08:00 - PKKQ II U23 v Chicken Drunk U23 W 61-69
Vietnamský pohár U23 12/22 08:00 - Ho Chi Minh City Wings U23 v Chicken Drunk U23 L 67-65
Northern Vietnam Open Cup 12/20 08:00 - Danang Dragons v Chicken Drunk U23 L 81-44
Vietnamský basketbalový tím "Chicken Drunk U23" je mladý a ambiciózny tím, ktorý sa dostal do popredia vietnamskej basketbalovej scény svojou dynamickou hrou a výbušným útokom. Tím je zložený z talentovaných hráčov vo veku do 23 rokov, ktorí predstavujú budúcnosť vietnamského basketbalu.

"Chicken Drunk U23" je známy svojou rýchlou hrou a schopnosťou trafiť strely z akejkoľvek pozície. Tím vedie skúsený tréner Nguyen Van Dung, ktorý pomohol tímu dosiahnuť niekoľko významných víťazstiev v posledných rokoch.

V roku 2023 tím vyhral vietnamský národný šampionát U23 a reprezentoval Vietnam na majstrovstvách juhovýchodnej Ázie U23, kde skončil na štvrtom mieste. Tím sa tiež zúčastnil ázijského pohára FIBA ​​U23, kde sa umiestnil medzi 16 najlepšími tímami v Ázii.

"Chicken Drunk U23" je vzrušujúci mladý tím so svetlou budúcnosťou. Sú odhodlaní reprezentovať Vietnam na medzinárodnej scéne a stať sa jedným z najlepších basketbalových tímov v Ázii.