Fixtures

Nemecko - Oberliga - Schleswig-Holstein 05/04 12:00 28 Union Neumunster vs Oldenburger SV - View
Nemecko - Oberliga - Schleswig-Holstein 05/11 14:00 29 Oldenburger SV vs SV Eichede - View
Nemecko - Oberliga - Schleswig-Holstein 05/18 12:00 30 SV Preussen 09 Reinfeld vs Oldenburger SV - View

Failed to score 5 5 0
Oldenburger SV je nemecký futbalový klub so sídlom v meste Oldenburg v Dolnom Sasku. Klub bol založený v roku 1896 a v súčasnosti hrá v Regionallige Nord, štvrtej najvyššej futbalovej súťaži v Nemecku.

Oldenburger SV má bohatú históriu a vyhral niekoľko regionálnych titulov. V sezóne 2010/11 sa klub prebojoval do Nemeckého pohára, kde v prvom kole prehral s Hansou Rostock.

Klub je známy svojou oddanou fanúšikovskou základňou a domáce zápasy hrá na štadióne Marschwegstadion s kapacitou 15 000 miest.