Results

Brazília - Zápasy 11/14 19:00 - Serra FC ES Women v Prosperidade FC ES Women D 1-1
Brazil Campeonato Capixaba Women 11/07 18:00 - AE Capixaba ES Women v Serra FC ES Women W 0-5

Failed to score 0 0 0
Ženský futbalový tím Serra FC ES z Brazílie je súčasťou športového klubu Serra Futebol Clube so sídlom v meste Serra v štáte Espírito Santo v Brazílii.

Tím bol založený v roku 2014 a odvtedy súťaží v štátnej lige Espírito Santo. Serra FC ES Women dosiahli značný úspech a niekoľkokrát vyhrali štátnu ligu.

Tím tvoria talentované hráčky z Brazílie a zahraničia. Medzi jeho pozoruhodné hráčky patria brankárka Bárbara, obrankyňa Erika a útočníčka Andressa Alves.

Serra FC ES Women sú známe svojím útočným štýlom hry a silnou tímovou prácou. Sú rešpektovaným tímom v brazílskom ženskom futbale a pravidelne sa zúčastňujú národného pohára Campeonato Brasileiro de Futebol Feminino.

V roku 2023 tím dosiahol historický úspech postupom do finále Copa do Brasil Feminino, najprestížnejšieho ženského futbalového pohára v Brazílii. Aj keď vo finále prehrali s Corinthiansom, ich pôsobivá cesta do finále im priniesla uznanie a rešpekt.

Serra FC ES Women sú sľubným tímom s cieľom pokračovať v raste a dosiahnuť väčší úspech v brazílskom ženskom futbale. Sú zdrojom inšpirácie pre mladé hráčky v komunite Serra a celom Brazílii.