Leagues Played
NCAAB 1

Results

NCAAB 12/22 01:00 - St. Thomas (MN) v Wisconsin–River L 104-51
Basketbalový tím USA "Wisconsin–River" je elitný basketbalový tím, ktorý reprezentuje University of Wisconsin v Milwaukee. Tím súťaží v NCAA Divizia I a je súčasťou Horizon League. Wisconsin-River je jedným z najúspešnejších basketbalových programov v histórii Horizon League, keď vyhral 11 ligových majstrovstiev pravidelnej sezóny a 6 ligových turnajových majstrovstiev. Tím bol tiež na finálovom turnaji NCAA štyrikrát, pričom v roku 2005 sa dostal do Final Four. Wisconsin-River je známy svojou tvrdou obranou a atletickým štýlom hry. Tím vedie hlavný tréner Pat Baldwin, ktorý je s programom spojený od roku 2004. Baldwin je jedným z najúspešnejších trénerov v histórii Horizon League a bol niekoľkokrát vymenovaný za trénera roka Horizon League. Wisconsin-River má silnú tradíciu úspechov a je jedným z najlepších basketbalových tímov v strednej Amerike.