Iracký pohár 01/27 11:00 - Al Qasim SC v Al Jolan SC L 2-0

Goals for 0 0 0
Goals against 2 0 2
Clean sheets 0 0 0
Failed to score 1 0 1
Futbalový klub Al Jolan SC je iracký futbalový klub so sídlom v Golane. Klub bol založený v roku 1973 a v súčasnosti hrá v irackej Premier League, najvyššej úrovni irackého futbalu. Domáce zápasy hráva na štadióne Golan Stadium s kapacitou 7 000 miest.

Al Jolan SC je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v Iraku a získal viacero významných trofejí. Medzi jeho najvýznamnejšie úspechy patrí päť titulov v irackej Premier League, tri víťazstvá v irackom pohári a jedno víťazstvo v ázijskom pohári majstrov.

Klub má silnú fanúšikovskú základňu a je známy svojou domácou formou. V posledných rokoch sa klub pravidelne zúčastňuje ázijských klubových súťaží a dosiahol určité úspechy, napríklad víťazstvo v Ázijskom pohári majstrov v roku 1997.

Al Jolan SC je dobre riadený klub s profesionálnym prístupom. Klub má akadémiu mládeže a má silný záväzok k rozvoju mladých talentov. Klub má tiež množstvo skúsených hráčov, ktorí klubu poskytujú silný základ.

Celkovo je Al Jolan SC jedným z najsilnejších a najúspešnejších futbalových klubov v Iraku. Klub má bohatú históriu a získal viacero významných trofejí. Al Jolan SC má silnú fanúšikovskú základňu a je známy svojou domácou formou. Klub má tiež množstvo skúsených hráčov a silný záväzok k rozvoju mladých talentov.