Rusko - Vyšša liga A | 04/09 14:00 | - | MSTU Moscow v Lokomotiv Izumrud | W | 1-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 04/02 13:00 | - | CSKA v Lokomotiv Izumrud | L | 3-1 | |
Rusko - Vyšša liga A | 03/20 14:00 | - | MSTU Moscow v Lokomotiv Izumrud | L | 3-0 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/27 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v CSKA | W | 3-1 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/26 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v CSKA | W | 3-0 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/20 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Iskra | W | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/19 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Iskra | L | 2-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/13 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v MGTU Moskva | W | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/12 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v MGTU Moskva | W | 3-0 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/06 14:00 | - | Academy Kazan v Lokomotiv Izumrud | L | 3-1 | |
Rusko - Vyšša liga A | 02/05 14:00 | - | Academy Kazan v Lokomotiv Izumrud | W | 0-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 01/23 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Magnitka Magnitogorsk | L | 1-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 01/22 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Magnitka Magnitogorsk | L |
|
|
Rusko - Vyšša liga A | 01/16 09:00 | - | University Barnaul v Lokomotiv Izumrud | W | 2-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 01/15 10:00 | - | University Barnaul v Lokomotiv Izumrud | L | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 01/09 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Tarkhan Sterlitamak | W | 3-1 | |
Rusko - Vyšša liga A | 01/08 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Tarkhan Sterlitamak | W | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/26 11:00 | - | Tyumen v Lokomotiv Izumrud | W | 1-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/25 12:00 | - | Tyumen v Lokomotiv Izumrud | L | 3-1 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/19 12:00 | - | Lokomotiv-Izumrud Jekaterinburg v Nova Novokuybyshevsk | L | 0-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/18 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v Nova Novokuibyshevsk | L | 0-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/12 12:00 | - | Kama v Lokomotiv Izumrud | L | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/11 12:00 | - | Kama v Lokomotiv Izumrud | W | 0-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/03 13:00 | - | Dynamo Chelyabinsk v Lokomotiv Izumrud | L | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 12/02 11:00 | - | Dynamo Chelyabinsk v Lokomotiv Izumrud | L | 3-0 | |
Rusko - Vyšša liga A | 11/21 13:00 | - | Magnitka Magnitogorsk v Lokomotiv Izumrud | W | 1-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 11/20 13:00 | - | Magnitka Magnitogorsk v Lokomotiv Izumrud | W | 2-3 | |
Rusko - Vyšša liga A | 11/14 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v University Barnaul | W | 3-0 | |
Rusko - Vyšša liga A | 11/13 12:00 | - | Lokomotiv Izumrud v University Barnaul | W | 3-2 | |
Rusko - Vyšša liga A | 11/07 11:00 | - | Tarkhan Sterlitamak v Lokomotiv-Izumrud Jekaterinburg | W | 1-3 |