Nemecko - DFB Pokal 07/29 16:01 7 1.FC Kaan-Marienborn v Norimberg W 0-2
Nemecko - Bundesliga II 07/23 11:00 2 [12] Norimberg v Greuther Fürth [10] W 2-0
Nemecko - Bundesliga II 07/16 11:00 1 [7] St Pauli v Norimberg [4] L 3-2
Európa - priateľské zápasy 07/09 12:00 - Norimberg v Schweinfurt 05 W 2-1
Amerika - priateľské zápasy 07/08 15:30 - Norimberg v Arsenal L 3-5
Európa - priateľské zápasy 07/03 13:00 - WSG Swarovski Tirol v Norimberg L 2-0
Európa - priateľské zápasy 06/26 14:00 - Ludogorets Razgrad v Norimberg L 3-0
Európa - priateľské zápasy 06/18 12:00 - Viktoria Aschaffenburg v Norimberg W 0-2
Európa - priateľské zápasy 03/24 13:00 - Eintracht Frankfurt v Norimberg D 1-1
Nemecko - Bundesliga II 03/20 12:30 27 [5] Norimberg v Dynamo Drážďany [16] D 1-1
Nemecko - Bundesliga II 03/13 12:30 26 [14] Hannover 96 v Norimberg [4] W 0-3
Nemecko - Bundesliga II 03/05 19:30 25 [6] Norimberg v Hamburg [4] W 2-1
Nemecko - Bundesliga II 02/26 12:30 24 [15] Hansa Rostock v Norimberg [7] W 0-2
Nemecko - Bundesliga II 02/19 19:30 23 [7] Norimberg v Jahn Regensburg [10] W 2-0
Nemecko - Bundesliga II 02/12 12:30 22 [11] Karlsruher SC v Norimberg [7] L 4-1
Nemecko - Bundesliga II 02/04 17:30 21 [7] Norimberg v FC Ingolstadt [18] L 0-5
Európa - priateľské zápasy 01/27 13:00 - Norimberg v FK Příbram W 9-0
Nemecko - Bundesliga II 01/21 17:30 20 [14] Fortuna Düsseldorf v Norimberg [9] W 0-1
Nemecko - Bundesliga II 01/15 12:30 19 [5] Norimberg v Paderborn [9] L 1-2
Nemecko - Bundesliga II 12/18 12:30 18 [17] Erzgebirge Aue v Norimberg [7] W 1-3
Nemecko - Bundesliga II 12/10 17:30 17 [8] Schalke v Norimberg [5] L 4-1
Nemecko - Bundesliga II 12/04 12:30 16 [7] Norimberg v Holstein Kiel [13] W 2-1
Nemecko - Bundesliga II 11/28 12:30 15 [6] Norimberg v St Pauli [2] L 2-3

Wikipedia - 1. FC Nürnberg

1. FC Nürnberg je nemecký profesionálny futbalový klub sídliaci v meste Norimberg v Nemecku. V súčasnosti hrá najvyššiu nemeckú futbalovú súťaž - Bundesligu. Klub bol založený v roku 1900 a v histórii získal 9 titulov majstra Nemecka, posledný v roku 1968.

Norimberg je nemecký futbalový klub so sídlom v Norimbergu v Bavorsku. Klub bol založený v roku 1900 a v súčasnosti hrá v 2. Bundeslige, druhej najvyššej súťaži nemeckého futbalu. Norimberg je jedným z najúspešnejších klubov v nemeckej futbalovej histórii, keď vyhral deväť majstrovských titulov a šesť národných pohárov. Klub sa tiež trikrát dostal do finále Pohára európskych majstrov, ktoré je predchodcom Ligy majstrov UEFA. Norimberg hrá svoje domáce zápasy na štadióne Max-Morlock-Stadion, ktorý má kapacitu 49 923 divákov. Klub má dlhoročú rivalitu s miestnym tímom FC Bayern Mníchov a oba kluby pravidelne bojujú o najvyššie priečky v nemeckej futbalovej lige.