Maďarsko - NB I 05/05 16:30 31 Ferencvarosi TC v Debreceni VSC - View
Maďarsko - NB I 05/11 16:00 32 Diosgyori VTK v Ferencvarosi TC - View
Maďarský pohár 05/15 16:00 1 Paksi v Ferencvarosi TC - View
Maďarsko - NB I 05/18 16:00 33 Ferencvarosi TC v Ujpest - View
Maďarsko - NB I 06/30 16:00 21 Ferencvarosi TC v Diosgyori VTK - View

Wikipedia - Ferencvárosi TC

Ferencvárosi Torna Club bežne známy ako Ferencváros je maďarský futbalový klub, ktorý sídli v hlavnom meste Budapešť. Tím pôsobí v najvyššej maďarskej lige Nemzeti Bajnokság I. Klub bol založený v roku 1899 a svoje domáce zápasy hráva na štadióne Groupama Arena s kapacitou 23 700 miest.

Ferencvárosi Torna Club (FTC), známy ako Ferencváros, je profesionálny maďarský futbalový klub so sídlom v Budapešti. Je to najúspešnejší klub v maďarskom futbale s 33 titulmi, 24 národnými pohármi a 6 pohármi Ligy. Ferencváros je jediným maďarským klubom, ktorý vyhral európsku trofej, keď vyhral Pohár víťazov pohárov UEFA v roku 1975. Klub hrá svoje domáce zápasy na Groupama Aréne v Budapešti, ktorá má kapacitu 23 600 miest.