FK Champion je kirgizský futbalový klub so sídlom v meste Kant. Bol založený v roku 2019 a hráva v Kirgizskej Top lige. Domáce zápasy hráva na štadióne FC Kant, ktorý má kapacitu 1 500 miest. Hlavným sponzorom klubu je Champion Motors, spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou automobilov.

Vo svojej prvej sezóne v Top lige skončil FK Champion na 6. mieste. V nasledujúcej sezóne sa klub umiestnil na 4. mieste a získal pohár Kirgizistanu. V roku 2021 vyhral FK Champion svoju prvú ligovú trofej, keď v Kirgizskej Top lige skončil na 1. mieste.

Kľúčovými hráčmi FK Champion sú brankár Azamat Uulu, obranca Daniel Tagoe a útočník Almazbek Mirzalimov. Hlavným trénerom klubu je Zavkhan Yuseinov.

FK Champion je jedným z najúspešnejších futbalových klubov v Kirgizsku. Klub získal jeden titul v Top lige a jeden Kirgizský pohár. FK Champion pravidelne hráva v európskych súťažiach, ako je Liga majstrov UEFA a Európska liga UEFA.